




Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
LED stropné svietidlo s ventilátorom. Nastavenie teploty farieb a stmievanie jasu pomocou diaľkového ovládača alebo aplikácie LEDVANCE SMART+ WiFi App. Nastaviteľná rýchlosť prúdenia vzduchu. Výkon ventilátora: 40 W. LEDVANCE SMART+ WiFi App si môžete do svojho smartfónu alebo tabletu stiahnuť zadarmo. Aplikácia je kompatibilná so systémami iOS 9.0 alebo Android 4.4 a novšími. Podpora hlasového ovládania - prostredníctvom funkcií Amazon Alexa alebo Google Home. QR kód na stiahnutie aplikácie nájdete v galérii. Diaľkový ovládač je súčasťou balenia. Hlučnosť: 32-55 dB. Informačné materiály v plnom rozlíšení nájdete tu.
| Doporučený typ žiarovky | LED |
|---|---|
| Zapínanie | Diaľkovo ovládané |
| Napájacie napätie | 230V |
| Tvar | Okrúhle |
| Umiestnenie | Do spálne a obývačky |
| Počet svetiel | Samostatné |
| Smart | Ano |
| Farba | Biela |
| Záručná doba | 24 mesiacov |
| Hlučnosť | 55 |
| Celkový príkon svietidla | 38 W |
| Štýl | Ostatné |
| Funkcie | Diaľkové ovládanie/Stmievateľné diaľkovým ovládačom/Stmievateľné mobilným telefónom |
| Typ | Stropný ventilátor so svetlom |
| Miesto | Obývačka/Spálňa |
| Stupeň krytia (ip) | IP20 |
| Pätica | Integrovaný LED modul |
| Max. príkon zdroja | 38 W |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Príkon zdroja | 38 W |
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 132 W |
| Teplota chromatickosti | 3000-6500 K |
| Celkový svetelný tok | 2300 lm |
| Index podania farieb (cri) | 80 Ra |
| Uhol vyžarovania | 110 ° |
| Priemerná životnosť zdroja | 30000 h |
| Počet spínacích cyklov | 15000 ON/OFF |
| Napätie | 230 V |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 1 |
| Farba svetla | Teplá biela/Denná biela/Studená biela |
| Series | Ledvance + dárek zdarma, SMART+ Ledvance, GIFTFREE CEILING Ledvance, LED FAN |
| Výrobca | Ledvance |

Sklenené, kovové, v modernom štýle
Skladom
Sklenené, kovové, v modernom štýle
Skladom
LED, sklenené, kovové
Skladom
Kovové, v modernom štýle, zapínané vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
LED, kovové, v modernom štýle
Skladom
LED, v modernom štýle, zapínané vypínačom
Skladom
Kovové, v rustikálnom štýle, zapínané vypínačom
Skladom
LED, kovové, v modernom štýle
Skladom
LED, kovové, plastové
SkladomDoprava zadarmo
Sklenené, zapínané vypínačom, v retro štýle
Skladom
Drevené, kovové, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
LED, kovové, plastové
Skladom
LED, sklenené, kovové
Skladom
LED, v modernom štýle, zapínané vypínačom
Skladom
Sklenené, kovové, v modernom štýle
Skladom
LED, kovové, zapínané vypínačom
Skladom
LED, kovové, v modernom štýle
Skladom
Sklenené, kovové, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
LED, kovové, v modernom štýle
Skladom
Sklenené, kovové, zapínané vypínačom
Skladom
Papierové, v modernom štýle, zapínané vypínačom
Skladom
Sklenené, kovové, v modernom štýle
Skladom
V modernom štýle, zapínané vypínačom, s napätím 230V
Skladom
LED, kovové, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Kovové, v modernom štýle, zapínané vypínačom
Skladom
LED, kovové, zapínané vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Papierové, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomKovové, v modernom štýle, zapínané vypínačom
Skladom
Drevené, zapínané vypínačom, s napätím 230V
Skladom
Drevené, zapínané vypínačom, okrúhle
Skladom
S osvetlením, obdĺžnikové, s rámom
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, s teplým bielym svetlom, s denným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
LED, reflektorová, s päticou GU10
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
LED, úsporná, s päticou GU10
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Do kuchyne, LED, kovový
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Plastový, inteligentný, s teplým bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Lampičky, na noc
SkladomDoprava zadarmo
Na písací stôl, zapínaná vypínačom, v retro štýle
SkladomDoprava zadarmo
LED, kovový, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
LED, na písací stôl, zapínaná vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Sklenený, kovový, s denným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, plastový, s denným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
60×60 cm, ⌀ 60 cm, okrúhle, s osvetlením
SkladomDoprava zadarmo
Stropné, s krytím IP44 a vyšším, šírka
Skladom