







Rozmery 63×415×37 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Vlastnosti Značka AQUALINE Séria ZOJA Rozmer 41,5x63x37 cm Šírka 415 mm Výška 630 mm Hĺbka 370 mm Farba Biela Materiál MDF/lamino Inštalácia Závesné na stenu Typ skrinky Dvierka Typ umývadla Klasické umývadlo Výbava Nutná montáž Součást balení Bez umývadla Hmotnosť 12.8 kg Balenie 1 ks EAN 8590913910302 Taric 94036090 Záruka 2 roky Vysvetlivky Nutná montáž Z dôvodu lepšej manipulácie je výrobok dodávaný v rozmontovanom stave (Flat pack). Bez umývadla Umývadlo nie je súčasťou skrinky. Popis série ZOJA – nová generácia kúpeľňového nábytku. Moderný dizajn umývadiel je zladený s ostrými hranami skriniek a podčiarknutý elegantnými plochými úchytkami v chróme. Umývadlové skrinky sú závesné, ale niektoré z nich je možné opatriť aj podpornými nohami pre jednoduchšiu inštaláciu. Skrinky sú ponúkané v prevedení lesklá biela a vo svetlom drevenom dekore dub platín . Kolekciu je možné kombinovať so širokou ponukou doplnkových skriniek, zrkadiel a galeriek. Nevystavujte nábytok trvalej vlhkosti a styku s vodou. Kúpeľňu vždy riadne odvetrajte. Pri skrútení korpusu skrinky môže dôjsť k poruche funkcie dovieracích mechanizmov. Proti prípadnému zatekaniu vody do skrinky použite silikónový tmel.
| Šírka: | 415 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 37 cm |
| Výška: | 63 cm |
| Povrchová úprava | Lesk |
|---|---|
| Štýl | Moderný |
| Typ | Pod umývadlo |
| Dekor | Dub |
| Materiál | Drevo |
| Farba | Biela |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 41,5x63x37 cm |
| Výbava | Nutná montáž |
| Typ skrinky | Dvierka |
| Záruka | 2 roky |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Ean | 8590913910302 |
| Šírka (mm) | 415 |
| Hĺbka (mm) | 370 |
| Šírka skrinky | 40-49 cm |
| Séria | Aqualine Zoja |
| Výrobca | Aqualine |

73×52×45 cm, v modernom štýle, v dekore dub
Na odoslanie o 1 týždeň
73×62×45 cm, v modernom štýle, v dekore dub
Na odoslanie o 1 týždeň
63×51×37 cm, lesklá, v modernom štýle
Na odoslanie o 1 týždeň
70×430×49 cm, matná
Na odoslanie o 1 týždeň
74×51×45 cm, matná
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
73×57×45 cm, v modernom štýle, v dekore dub
Na odoslanie o 1 týždeň
73×62×44 cm, matná, pod umývadlo
Na odoslanie o 1 týždeň
74×51×30 cm, lesklá, v modernom štýle
Na odoslanie o 1 týždeň
Lesklá, v škandinávskom štýle, pod umývadlo
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
55×55×34 cm, lesklá, v modernom štýle
Na odoslanie o 1 týždeň
70×58×53 cm, v modernom štýle, matná
Na odoslanie o 1 týždeň
84×63×31 cm, matná, pod umývadlo
Na odoslanie o 1 týždeň
73×67×45 cm, matná, pod umývadlo
Na odoslanie o 1 týždeň
84×470×29 cm, matná, pod umývadlo
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
S umývadlom, lesklá, z lamina
Skladom
55×45×34 cm, lesklá, v modernom štýle
Na odoslanie o 1 týždeň
72×460×51 cm, matná
Na odoslanie o 1 týždeň
73×52×44 cm, matná, pod umývadlo
Na odoslanie o 1 týždeň
74×51×30 cm, lesklá, v modernom štýle
Na odoslanie o 1 týždeň
74×50×33 cm, lesklá, v dekore dub
Na odoslanie o 1 týždeň
74×81×34 cm, lesklá, v modernom štýle
Na odoslanie o 1 týždeň
83×47×30 cm, s umývadlom, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
84×59×31 cm, matná, pod umývadlo
Na odoslanie o 1 týždeň
S umývadlom, lesklá
Skladom
70×400×220 cm, lesklá, v modernom štýle
Skladom
S umývadlom, lesklá
Skladom
S umývadlom, v rustikálnom štýle, matná
Skladom
50×50×37 cm, lesklá, v modernom štýle
Na odoslanie o 1 týždeň
52×57×43 cm, v modernom štýle, matná
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
S umývadlom, lesklá
Skladom
S umývadlom, lesklá
Skladom
74×405×41 cm, lesklá, v modernom štýle
Na odoslanie o 1 týždeň