

















Rozmery 200×110×80 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
| Šírka: | 110 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 80 cm |
| Výška: | 200 cm |
| Pôdorys | Obdĺžnik |
|---|---|
| Výplň dverí | Číre sklo |
| Prevedenie dverí | Posuvné |
| Farba | Čierna |
| Balenie | 2 |
| Tvar | Obdĺžnikové zásteny, Štvorec/Obdĺžnik |
| Typ otvárania | Posuvné |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Hrúbka skla | 8 |
| Vlastnosti | Bezrámové prevedenie |
| Rozmer | 110x80 cm |
| Farba profilu | Čierna mat, Čierna matná |
| Záruka | 2 roky |
| Materiál | Tvrdené sklo, Hliník |
| Farba skla | Číre |
| Dĺžka (mm) | 800 |
| Výška (mm) | 2000 |
| Šírka (mm) | 1100 |
| Hrúbka skla (mm) | 8 mm |
| Tvrdené sklo | Áno |
| Výrobca | Polysan |
| Séria | Polysan ALTIS LINE |
| Typ vstupu | Posuvné dvere |
| Typ | Rohový - 2-stranný, posuvné dvere |

190×90×90 cm, bez vaničky, štvorcový
Skladom
185×90×90 cm, bez vaničky, štvrťkruhový
Skladom
90×90 cm, bez vaničky, štvorcový
Skladom
90×90 cm, s vaničkou, štvrťkruhový
Skladom
80×80 cm, bez vaničky, štvorcový
Skladom
100×100 cm, s vaničkou, bez vaničky
Skladom
80×80 cm, bez vaničky, štvrťkruhový
Skladom