

















Rozmery 200×120×100 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
ALTIS LINE vyniká minimom kovových profilov v kombinácii s eleganciou číreho skla. Odľahčený dojem umocňuje aj jednoduché a praktické madlo. Sprchové dvere radu ALTIS LINE sa posúvajú na vodiacich dieloch, takže pri otváraní nezaberajú žiadny priestor okolo sprchovacieho kúta. Jednoduchosť dizajnu zaručuje aj ľahkú údržbu. Celková charakteristika sprchových zásten série ALTIS LINE: Veľkopriemerové ložiskové kolesá skrytá v profile zaručujú bezchybný chod na mnoho rokov. Pri výrobe dverí je použité bezpečnostné sklo o sile 8 mm s obojstrannou povrchovou úpravou ANTIDROP pre jednoduchú údržbu. Rozstreku vody zabraňuje prahová lišta a magnetické tesnenie. Dvere sú delené na časť posuvnou a časť pevnú - umožňujú variabilné inštaláciu s ľavým alebo pravým otváraním. Profily v dvoch farebných variantoch - chróm a matná čierna Sklo dverí je voľne zavesené bez spodného vodiaceho profilu, vstup je bezbariérový. Na čistenie skiel odporúčame ASC čistiaci a ochranný prostriedok, 94000. Veľkopriemerové ložiskové kolesá skrytá v profile zaručujú bezchybný chod po mnoho rokov. Integrovaný systém pridržanie dverí v otvorenej i zatvorenej polohe bráni ich samovoľnému pohybu. Zároveň umožňuje inštalovať dvere do niky bez magnetického tesnenia pre čistý dizajn a väčšie vstup. Vodiaci diel je základom spoľahlivého a tichého posuvného systému, ktorý zaisťuje pohodlné otváranie dverí v malom priestore. Prietoková lišta bráni úniku vody mimo sprchovací kút. Zásteny je možné inštalovať priamo na podlahu bez sprchovej vaničky a umožňujú tak bezbariérový prístup.
| Šírka: | 120 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 100 cm |
| Výška: | 200 cm |
| Pôdorys | Obdĺžnik |
|---|---|
| Výplň dverí | Číre sklo |
| Prevedenie dverí | Posuvné |
| Farba | Čierna |
| Série | ALTIS |
| Balenie | 2 |
| Tvar | Obdĺžnikové zásteny, Štvorec/Obdĺžnik |
| Typ otvárania | Posuvné |
| Typ výplne | Číre sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Vlastnosti | Bezrámové prevedenie |
| Rozmer | 120x100 cm |
| Záruka | 2 roky |
| Šírka vstupu | 475 |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Ean | 8590913906169 |
| Materiál | Tvrdené sklo, Hliník |
| Farba skla | Číre |
| Dĺžka (mm) | 1000 |
| Šírka (mm) | 1200 |
| Výška (mm) | 2000 |
| Hrúbka skla (mm) | 8 mm |
| Tvrdené sklo | Áno |
| Výrobca | Polysan |
| Séria | Polysan ALTIS |
| Farba profilu | Čierna matná |
| Typ vstupu | Posuvné dvere |
| Typ | Rohový - 2-stranný, posuvné dvere |

200×110×800 cm, obdĺžnikový
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
190×120×90 cm, číri, posuvný
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Bez vaničky, obdĺžnikový, číri
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
195×80×100 cm, bez vaničky, posuvný
Skladom
190×80×80 cm, bez vaničky, štvrťkruhový
Skladom
Bez vaničky, obdĺžnikový, číri
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Bez vaničky, číri, posuvný
Dostupné v 2 e-shopoch

200×170 cm, číri, posuvný
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
195×90×90 cm, bez vaničky, pántový
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Bez vaničky, posuvný
Dostupné v 2 e-shopoch

190×90×90 cm, štvrťkruhový
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
190×80×100 cm, bez vaničky, štvrťkruhový
Na odoslanie o 1 týždeň
190×160×700 cm, bez vaničky, posuvný
Na odoslanie o 2 týždneDoprava zadarmo
200×90×90 cm, číri, skladací
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
190×100×80 cm, bez vaničky, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
195×80×80 cm, bez vaničky, číri
SkladomDoprava zadarmo
200×90×80 cm, bez vaničky, číri
SkladomDoprava zadarmo
Bez vaničky
Dostupné v 2 e-shopoch

190×140×700 cm, bez vaničky, posuvný
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždneDoprava zadarmo
190×90×90 cm, bez vaničky, štvorcový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
190×90×90 cm, bez vaničky, číri
Na odoslanie o 2 týždne
195×100×80 cm, bez vaničky, pántový
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Bez vaničky, posuvný
Dostupné v 2 e-shopoch

200×80×90 cm, bez vaničky, číri
SkladomDoprava zadarmo
195×100×80 cm, číri
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Bez vaničky, štvorcový
Dostupné v 2 e-shopoch

200×80×90 cm, bez vaničky, číri
SkladomDoprava zadarmo
190×80×100 cm, bez vaničky, štvrťkruhový
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
190×90×600 cm, bez vaničky, pántový
Na odoslanie o 2 týždne

195×100×80 cm, bez vaničky, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
195×100×80 cm, bez vaničky, číri
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo