








Rozmery 75×160 000 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
V prípade podmurovanie odporúčame k vaničke zakúpiť nohy (podstavec) V prípade inštalácie s obkladovým panelom doporučujeme k vaničke zakúpiť nosnú konštrukciu
| Šírka: | 75 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 160 000 cm |
| Pôdorys | Obdĺžnik |
|---|---|
| Materiál | Akrylát |
| Farba | Biela |
| Balenie | 1 |
| Tvar | Hlboké a ostatné, Hlboké |
| Inštalácia | Možnosť panelu |
| Priemer odpadu | 52 |
| Rozmer | 160x75x26 cm |
| Objem | 130 |
| Dĺžka | 1600 |
| Záruka | 10 rokov |
| Šírka (mm) | 1600 |
| Dĺžka (mm) | 750 |
| Výrobca | Polysan |
| Séria | Polysan DEEP |

75×110 000 cm, akrylátová, obdĺžniková
Skladom
75×140 000 cm, akrylátová, obdĺžniková
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Akrylátová, obdĺžniková
Skladom
75×130 000 cm, akrylátová, obdĺžniková
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Akrylátová, obdĺžniková
Skladom
90×15 cm, obdĺžniková, z keramiky
Na odoslanie o 2 týždne
75×120 000 cm, akrylátová, obdĺžniková
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
70×12 cm, štvrcová, priemer
Na odoslanie o 2 týždne
90×90 cm, z liateho mramoru, štvrcová
Dostupné v 2 e-shopoch

90×120 000 cm, akrylátová, obdĺžniková
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
70×12 cm, obdĺžniková
Na odoslanie o 2 týždne
90×90 cm, akrylátová
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
90×90 cm, štvrcová, zo smaltovanej ocele
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
90×110 cm, z liateho mramoru, obdĺžniková
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
70×12 cm, akrylátová, obdĺžniková
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
80×80 cm, akrylátová, štvrťkruhová
Na odoslanie o 1 týždeň
90×110 000 cm, akrylátová, obdĺžniková
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
80×80 cm, z liateho mramoru
Na odoslanie o 1 týždeň
Obdĺžniková
Dostupné v 2 e-shopoch

Obdĺžniková
Dostupné v 2 e-shopoch

80×80 cm, akrylátová, štvrcová
Na odoslanie o 1 týždeň
140×90 cm, obdĺžniková, zo smaltovanej ocele
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Obdĺžniková, zo smaltovanej ocele
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
100×80 cm, akrylátová, štvrťkruhová
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
90×90 cm, z liateho mramoru, štvrťkruhová
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Štvrcová
Dostupné v 2 e-shopoch

80×12 cm, štvrcová
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
80×80 cm, štvrťkruhová
Na odoslanie o 1 týždeň
90×90 cm, z liateho mramoru, štvrcová
Na odoslanie o 1 týždeň
70×12 cm, štvrcová
Na odoslanie o 2 týždne
100×15 cm, obdĺžniková, z keramiky
Skladom
Štvrcová
Dostupné v 2 e-shopoch