









Rozmery 75×120 cm
Vyberte si z 2 e-shopov v cenovom rozpätí od 282,9 € do 284,12 €:
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
V prípade podmurovanie odporúčame k vaničke zakúpiť nohy (podstavec) V prípade inštalácie s obkladovým panelom doporučujeme k vaničke zakúpiť nosnú konštrukciu
| Šírka: | 75 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 120 cm |
| Pôdorys | Obdĺžnik |
|---|---|
| Materiál | Akrylát |
| Farba | Biela |
| Balenie | 1 |
| Tvar | Hlboké a ostatné, Hlboké |
| Inštalácia | Možnosť panelu |
| Priemer odpadu | 52 |
| Rozmer | 120x75x26 cm |
| Objem | 94 |
| Dĺžka | 1200 |
| Záruka | 10 rokov |
| Šírka (mm) | 1200 |
| Dĺžka (mm) | 750 |
| Výrobca | Polysan |
| Séria | Polysan DEEP |

90×90 cm, z liateho mramoru, štvrcová
Skladom
Dostupné v 2 e-shopoch

Z liateho mramoru, obdĺžniková
Skladom
100×80 cm, z liateho mramoru, obdĺžniková
Skladom
Z liateho mramoru, obdĺžniková
Skladom