






















Rozmery 50×118×44 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Horná zásuvka bez výrezu pre sifón Lišta medzi zásuvkami v bielej farbe (možno vymeniť za inú farbu - na dokúpenie) Možnosť výberu DTDL alebo Rockstone dosky pre umývadlo na postavenie Pri inštalácii keramického umývadla KARE je nutné použiť dištančné podložky (súčasťou balenia skrinky) a sifón URBINO s Click Clack výpustom (na dokúpenie). Nábytok je dodávaný v zmontovanom stave, pripravený na okamžitú inštaláciu. Nábytok inštalujte na rovnú stenu. Pri skrútení korpusu skrinky môže dôjsť k poruche funkcie dovieracích mechanizmov. Nevystavujte nábytok trvalej vlhkosti a styku s vodou. Po použití kúpeľňu riadne odvetrajte. Proti prípadnému zatekaniu do skrinky použite silikónový tmel.
| Šírka: | 118 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 44 cm |
| Výška: | 50 cm |
| Povrchová úprava | Lesk |
|---|---|
| Štýl | Moderný |
| Typ | Pod umývadlo |
| Materiál | Lamino |
| Farba | Biela |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 118x50x43,5 cm |
| Výbava | Automatické dovretie |
| Typ skrinky | Zásuvky |
| Záruka | 2 roky |
| Možnosti farebného prevedenia | Podľa vzorkovníka |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Umývadlo je súčasťou balenia | Nie |
| Hĺbka (mm) | 435 |
| Šírka (mm) | 1180 |
| Šírka skrinky | 110-119 cm |
| Séria | Sapho ODETTA |
| Výrobca | Sapho |

46×60×45 cm, s umývadlom, v modernom štýle
Skladom
S umývadlom, matná, v dekore orech
Skladom
S umývadlom, matná, v dekore dub
Skladom
S umývadlom, matná, v dekore dub
Skladom
50×99×45 cm, s umývadlom, matná
Skladom
61×50 cm, s umývadlom, lesklá
Skladom
73×80×46 cm, matná, v dekore orech
Skladom
S umývadlom, matná
Skladom
73×60×46 cm, lesklá, v modernom štýle
Skladom
S umývadlom, matná, z lamina
Skladom
S umývadlom, v modernom štýle, matná
Skladom
71×51 cm, s umývadlom, lesklá
Skladom
S umývadlom, lesklá, z lamina
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
60×60×45 cm, s umývadlom, v modernom štýle
Skladom
S umývadlom, matná, z dreva
Skladom
73×80×46 cm, matná, v dekore orech
Skladom
51×81×51 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Matná, v dekore orech, z lamina
Skladom
S umývadlom, matná, v dekore orech
Skladom
S umývadlom, matná
Skladom
54×45 cm, lesklá, v modernom štýle
Skladom
56×42 cm, s umývadlom, lesklá
Skladom
S umývadlom, matná, v dekore dub
Skladom