








Rozmery 70×120×16 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
9 výškovo nastaviteľných sklenených políc pánty BLUM s tlmením Blumotion v cene LED osvetlenie nad galerka kovová úchytka pre jednoduché otváranie zapnutie / vypnutie osvetlenia cez externý vypínač
| Šírka: | 120 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 16 cm |
| Výška: | 70 cm |
| Uchytenie | Závesné |
|---|---|
| Povrchová úprava | Mat |
| Typ | Zrkadlové |
| Materiál | Lamino |
| Farba | Biela |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 120x70x16 cm |
| Stupeň krytia | IP44 |
| Napätie | 230 |
| Príkon | 10 |
| Farba led | Studená biela (5 700 - 6 500 K) |
| Svietivosť | 791 |
| Typ osvetlenia | LED |
| Záruka | 2 roky |
| Možnosti farebného prevedenia | Podľa vzorkovníka |
| Šírka (mm) | 1200 |
| Hĺbka (mm) | 160 |
| Šírka skrinky | 120-129 cm |
| Séria | Sapho MIRRÓ |
| Tvar | Galérka |
| Výrobca | Sapho |

90×30×22 cm, závesná, v modernom štýle
Skladom
60×60 cm, zrkadlová, závesná
Skladom
60×30×45 cm, závesná, lesklá
Skladom