





Rozmery 150×35×31 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Závesná vysoká skrinka 1x dvierka Vnútri 4 police Skrinka je novo dodávaná s elegantnými hranatými úchytkami v chrómovom prevedení Skrinka je novo dodávaná so spomaľovacími pántami Otočením skrinky o 180° získate ľavý alebo pravý variant Možno inštalovať s nožičkami, ktoré je nutné objednať samostatne Nábytok je dodávaný v zmontovanom stave, pripravený na okamžitú inštaláciu.
| Šírka: | 35 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 31 cm |
| Výška: | 150 cm |
| Povrchová úprava | Lesk |
|---|---|
| Uchytenie | Závesné, Stojacie |
| S nožičkami | Ano |
| Štýl | Moderný |
| Dekor | Dub |
| Typ | Vysoké |
| Materiál | Drevo, Lamino |
| Farba | Biela |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 35x150x31 cm |
| Výbava | Spomaľovacie pánty |
| Typ skrinky | Dvierka |
| Záruka | 2 roky |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Hĺbka (mm) | 310 |
| Šírka (mm) | 350 |
| Šírka skrinky | 30-39 cm |
| Séria | Aqualine POLY A VEGA |
| Výrobca | Aqualine |

90×30×22 cm, závesná, v modernom štýle
Skladom
60×60 cm, zrkadlová, závesná
Skladom
60×30×45 cm, závesná, lesklá
Skladom
170×32×25 cm, závesná, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom