








Rozmery 70×126×17 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Osvetlenie 800mm, 10W, 791 lm, 5700 K 3x dvierka so zrkadlom (30 + 60 + 30 cm) Vnútri 9 sklenených výškovo nastaviteľných poličiek V pravej prostrednej časti je umiestnená elektrická zásuvka Úchytky pre jednoduché otváranie
| Šírka: | 126 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 17 cm |
| Výška: | 70 cm |
| Uchytenie | Závesné |
|---|---|
| Povrchová úprava | Mat |
| Typ | Zrkadlové |
| Materiál | Lamino |
| Farba | Biela |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 126x70x17 cm |
| Stupeň krytia | IP44 |
| Napätie | 230 |
| Príkon | 10 |
| Farba led | Studená biela (5 700 - 6 500 K) |
| Svietivosť | 791 |
| Typ osvetlenia | LED |
| Záruka | 2 roky |
| Možnosti farebného prevedenia | Podľa vzorkovníka |
| Hĺbka (mm) | 170 |
| Šírka (mm) | 1260 |
| Šírka skrinky | 120-129 cm |
| Séria | Sapho LUCIE GALERKY |
| Tvar | Galérka |
| Výrobca | Sapho |

90×30×22 cm, závesná, v modernom štýle
Skladom
60×30×45 cm, závesná, lesklá
Skladom
60×60 cm, zrkadlová, závesná
Skladom
170×32×25 cm, závesná, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom