



Rozmery 57×45 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Vlastnosti Značka AQUALINE Rozmer 57x18x45 cm Šírka 570 mm Výška 180 mm Hĺbka 450 mm Farba Nerez Materiál Nerez Inštalácia Horná montáž Počet otvorov pre batériu Bez otvoru Prepad ÁNO Tvar Ovál/Elipsa Minimálna šírka drezovej skrinky 700 mm Odkladacia plocha Vľavo/Vpravo otočením drezu Hmotnosť / ks 3.723 kg Balenie 1 ks EAN 8590913882036 Taric 73241000 Záruka 2 roky Vysvetlivky Inštalácie: Horná montáž Drez je usadený na pracovnú dosku a hranou ju prevyšuje. sifón je súčasťou
| Šírka: | 57 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 45 cm |
| Materiál | Nerez |
|---|---|
| Typ | Dvojdrez, Klasický |
| Batéria | Ano |
| Farba | Sivá |
| Odkvapkávač | Ano |
| Vanička | Ano |
| Tvar | Okrúhly |
| Umiestnenie | Vstavané |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 57x18x45 cm |
| Odkladacia plocha | Vľavo/Vpravo otočením drezu |
| Počet otvorov pre batériu | Bez otvoru |
| Prepad | ÁNO |
| Záruka | 2 roky |
| Minimálna šírka drezovej skrinky | 700 mm |
| Inštalácia | Horná montáž |
| Výška (mm) | 180 |
| Dĺžka (mm) | 570 |
| Šírka (mm) | 450 |
| Počet komôr | 1 |
| Výrobca | Aqualine |

48×45 cm, klasický, vstavaný
Na odoslanie o 1 týždeň
45×57 cm, nerezový, s batériou
Skladom
45×16 cm, nerezový, s batériou
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
49×60 cm, nerezový, dvojdrezový
Skladom
51×18 cm, nerezový, štvorcový
Na odoslanie o 1 týždeň
50×80 cm, granitový, s batériou
Na odoslanie o 1 týždeň
40×18 cm, nerezový, klasický
Na odoslanie o 1 týždeň
81×46 cm, nerezový, dvojdrezový
Na odoslanie o 1 týždeň
42×155 cm, granitový, s odkvapkávačom
Na odoslanie o 1 týždeň
49×17 cm, nerezový, s batériou
Na odoslanie o 1 týždeň
116×50 cm, granitový, s batériou
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
51×190 cm, granitový, s batériou
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
45×18 cm, nerezový, s odkvapkávačom
Na odoslanie o 1 týždeň
47×190 cm, granitový, s batériou
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
116×50 cm, granitový, s batériou
Na odoslanie o 1 týždeň
62×17 cm, nerezový, s odkvapkávačom
Skladom
40×18 cm, nerezový, klasický
Skladom
50×58 cm, granitový, s batériou
Na odoslanie o 1 týždeň
49×49 cm, s batériou, dvojdrezový
Na odoslanie o 2 týždne
50×18 cm, nerezový, s batériou
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
50×70 cm, granitový, s vaničkou
Na odoslanie o 1 týždeň
48×48 cm, nerezový, s batériou
Na odoslanie o 1 týždeň
49×60 cm, nerezový, s batériou
Skladom
28×50 cm, granitový, s odkvapkávačom
Na odoslanie o 1 týždeň
58×48 cm, nerezový, s batériou
Na odoslanie o 1 týždeň
50×58 cm, granitový, s vaničkou
Na odoslanie o 1 týždeň
44×16 cm, nerezový, s batériou
Na odoslanie o 1 týždeň
48×17 cm, nerezový, s batériou
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
49×49 cm, s batériou, dvojdrezový
Na odoslanie o 2 týždne
49×49 cm, granitový, dvojdrezový
Na odoslanie o 1 týždeň
43×18 cm, nerezový, klasický
Na odoslanie o 1 týždeň
49×49 cm, nerezový, okrúhlý
Skladom