





Rozmery 58×48 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Vlastnosti Značka AQUALINE Rozmer 58x18x48 cm Šírka 580 mm Výška 180 mm Hĺbka 480 mm Farba Nerez Materiál Nerez Inštalácia Horná montáž Počet otvorov pre batériu Bez otvoru Prepad ÁNO Tvar Obdĺžnik Minimálna šírka drezovej skrinky 700 mm Odkladacia plocha Vľavo/Vpravo otočením drezu Hmotnosť / ks 2.2 kg Balenie 1 ks EAN 8590913880605 Taric 73241000 Záruka 2 roky Vysvetlivky Inštalácie: Horná montáž Drez je usadený na pracovnú dosku a hranou ju prevyšuje. sifón je súčasťou
| Šírka: | 58 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 48 cm |
| Materiál | Nerez |
|---|---|
| Batéria | Ano |
| Farba | Sivá |
| Tvar | Okrúhly, Obdĺžnikový |
| Typ | Klasický |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 58x18x48 cm |
| Odkladacia plocha | Vľavo/Vpravo otočením drezu |
| Počet otvorov pre batériu | Bez otvoru |
| Prepad | ÁNO |
| Záruka | 2 roky |
| Minimálna šírka drezovej skrinky | 700 mm |
| Inštalácia | Horná montáž |
| Dĺžka (mm) | 580 |
| Výška (mm) | 180 |
| Šírka (mm) | 480 |
| Počet komôr | 1 |
| Výrobca | Aqualine |

81×46 cm, nerezový, dvojdrezový
Na odoslanie o 1 týždeň
57×45 cm, nerezový, s batériou
Na odoslanie o 1 týždeň
48×48 cm, nerezový, s batériou
Na odoslanie o 1 týždeň
40×18 cm, nerezový, klasický
Skladom
40×15 cm, nerezový, s batériou
Na odoslanie o 1 týždeň
40×15 cm, nerezový, s batériou
Na odoslanie o 1 týždeň
Nerezový, s batériou, dvojdrezový
Skladom
44×16 cm, nerezový, s batériou
Na odoslanie o 1 týždeň
44×78 cm, nerezový, dvojdrezový
Na odoslanie o 1 týždeň
Nerezový, klasický, vstavaný
Skladom
48×56 cm, nerezový, dvojdrezový
Na odoslanie o 1 týždeň
44×150 cm, s batériou, s odkvapkávačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
42×66 cm, nerezový, obdĺžnikový
Na odoslanie o 1 týždeň
49×49 cm, s batériou, dvojdrezový
Na odoslanie o 2 týždne
46×35 cm, granitový, s vaničkou
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
49×60 cm, nerezový, dvojdrezový
Skladom
50×14 cm, nerezový, dvojdrezový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
47×58 cm, s batériou, s odkvapkávačom
Na odoslanie o 2 týždne
Nerezový, klasický, pod dosku
Skladom
47×190 cm, granitový, s batériou
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
43×18 cm, nerezový, klasický
Na odoslanie o 1 týždeň
50×80 cm, granitový, s batériou
Na odoslanie o 1 týždeň
42×155 cm, granitový, s odkvapkávačom
Na odoslanie o 1 týždeň
47×58 cm, s batériou, s odkvapkávačom
Na odoslanie o 1 týždeň
50×18 cm, nerezový, s batériou
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
40×18 cm, nerezový, klasický
Na odoslanie o 1 týždeň
50×100 cm, s odkvapkávačom, dvojdrezový
Na odoslanie o 2 týždne
50×100 cm, s odkvapkávačom, dvojdrezový
Na odoslanie o 2 týždne
S batériou, dvojdrezový, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch

76×42 cm, nerezový, s batériou
Skladom
45×80 cm, nerezový, dvojdrezový
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
48×16 cm, granitový, s batériou
Na odoslanie o 1 týždeň