








Rozmery 37×53 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Bidetová spŕška z pochrómovaného ABS, s nastaviteľnou tryskou Prívod vody do bidetovej spŕšky je nezávisle na podomietkovej nádržke WC sedátko je nutné objednať zvlášť Možnosti inštalácie pomocou jednocestnej podomietkovej batérie a vyústenia: Vonkajšie pripojenie : vývod vody k bidetovej sprške je možné umiestniť pod WC misu alebo vedľa misy (viď montážny návod). Nutné dokúpiť flexibilnú hadičku FxF 3/8"-1/2", vyústenie a podomietkovú batériu.
| Šírka: | 37 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 53 cm |
| Typ | Závesný |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Odpad | Zadný |
| Design | Hranatý, Oblý |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 35,5x53 cm |
| Materiál | Keramika, Keramika |
| Tvar | Klasik, Klasik |
| Záruka | 2 roky |
| Šírka (mm) | 355 |
| Výrobca | Sapho |

Kombi, hranatý, oblý
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Závesný, hranatý, oblý
Dostupné v 2 e-shopoch

Závesný, hranatý, oblý
Dostupné v 2 e-shopoch

Kombi, so spodným odpadom, oblý
Skladom
Závesný, oblý, so zadným odpadom
Skladom
Závesný, oblý, so zadným odpadom
Skladom
Kombi, oblý, so zadným odpadom
Skladom
Závesný, oblý, so zadným odpadom
Skladom
Závesný, hranatý, oblý
Dostupné v 2 e-shopoch


Závesný, oblý, so zadným odpadom
Dostupné v 2 e-shopoch

Kombi, oblý, so zadným odpadom
Skladom
Závesný, oblý, so zadným odpadom
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Závesný, oblý, so zadným odpadom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Oblý, so zadným odpadom

Oblý, so zadným odpadom
Skladom
Kombi, so spodným odpadom, oblý
Skladom
Kombi, so spodným odpadom, oblý
Skladom
Závesný, oblý, so zadným odpadom
Skladom
Kombi, oblý, so zadným odpadom
Skladom
Závesný, oblý, so zadným odpadom
Skladom
Kombi, so spodným odpadom, oblý
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Závesný, hranatý, oblý
Skladom
Závesný, oblý, so zadným odpadom
Skladom
Závesný, oblý, so zadným odpadom
Skladom
Závesný, oblý, so zadným odpadom
Skladom
Kombi, so spodným odpadom, oblý
Skladom
Kombi, so spodným odpadom, oblý
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Oblý, so zadným odpadom
Skladom
Závesný, oblý, so zadným odpadom
Skladom