







Rozmery 61×100 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
| Šírka: | 100 cm |
|---|---|
| Výška: | 61 cm |
| Tvar | Obdĺžnikové |
|---|---|
| S osvetlením | Ano |
| Materiál rámu | Kov |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 1000x608 mm |
| Stupeň krytia | IP67 |
| Napätie | 230 |
| Príkon | 9.6 |
| Typ osvetlenia | LED |
| Záruka | 2 roky |
| Šírka (mm) | 1000 |
| Hĺbka (mm) | 34 |
| Materiál | Hliník |
| Šírka skrinky | 100-109 cm |
| Séria | Sapho BRETO ZRKADLÁ |
| Výška (mm) | 608 |
| Typ | Kúpeľňové zrkadlá |
| Výrobca | Sapho |

70×50 cm, s osvetlením, obdĺžnikové
Dostupné v 2 e-shopoch

50×70 cm, s osvetlením, oválne
Dostupné v 2 e-shopoch

40×60 cm, s osvetlením, obdĺžnikové
Skladom
S osvetlením, obdĺžnikové, s rámom
SkladomDoprava zadarmo
70×50 cm, s osvetlením, obdĺžnikové
Skladom
80×80 cm, okrúhle, s osvetlením
Dostupné v 2 e-shopoch

50×50 cm, okrúhle, s osvetlením
Skladom
80×60 cm, s osvetlením, obdĺžnikové
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
60×60 cm, ⌀ 60 cm, okrúhle, s osvetlením
SkladomDoprava zadarmo
S osvetlením, s rámom
SkladomDoprava zadarmo
60×60 cm, ⌀ 60 cm, okrúhle, s osvetlením
SkladomDoprava zadarmo
⌀ 80 cm, okrúhle, s osvetlením
SkladomDoprava zadarmo
60×60 cm, s osvetlením, štvorcové
Skladom
50×50 cm, s osvetlením, obdĺžnikové
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
68×67 cm, s osvetlením, atypické
Skladom
70×40 cm, s osvetlením, oválne
Skladom
94×54 cm, s osvetlením, oválne
Skladom
⌀ 60 cm, okrúhle, s osvetlením
SkladomDoprava zadarmo
S osvetlením, s rámom
SkladomDoprava zadarmo
80×80 cm, s osvetlením, štvorcové
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
60×60 cm, ⌀ 60 cm, okrúhle, s osvetlením
Skladom
77×77 cm, s osvetlením, atypické
Skladom
120×60 cm, s osvetlením, oválne
Skladom
80×60 cm, s osvetlením, obdĺžnikové
Dostupné v 3 e-shopoch

50×50 cm, s osvetlením, obdĺžnikové
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
70×90 cm, s osvetlením, obdĺžnikové
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
S osvetlením, s rámom, kovové
Skladom
100×50 cm, s osvetlením, oválne
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
100×60 cm, s osvetlením, obdĺžnikové
Skladom
60×60 cm, ⌀ 60 cm, okrúhle, s osvetlením
Skladom