








Rozmery 70×100 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Vlastnosti Značka SAPHO Séria SORT LED Rozmer 100x70 cm Šírka 1000 mm Výška 700 mm Hĺbka 60 mm Farba Čierna matná Materiál Hliník Typ zrkadla Podsvietené zrkadlá, Zrkadlá v ráme Typ osvetlenia LED Stupeň krytia IP44 Napätie 230 V Farba LED Teplá biela (2 800 - 3 000 K) Svietivosť 4320 lm Životnosť (LED) 30000 hodin Výbava Ochrana proti korózii, Osvetlenie Hmotnosť / ks 13.7 kg Balenie 1 ks EAN 8590913876851 Taric 70099100 Záruka 2 roky Vysvetlivky Farba LED: Teplá biela Na určenie farby svetla sa používa pojem „teplota chromatičnosti“. Jej hodnoty sa udávajú v jednotkách Kelvinov (K). Teplá biela je farba vyžarovaného svetla v rozmedzí 2800 – 3000 K. Toto svetlo je pocitovo teplé, má žltkastý až oranžový nádych. Navodzuje príjemnú a uvoľnenú atmosféru, preto je vhodné do spální a jedální. Ochrana proti korózii Zrkadlo s ochranou proti korózii (neobsahuje meď). Popis Podsvietené zrkadlá osvetľujú kúpeľňu jasným homogénnym svitom vďaka LED zdroju. Ich dlhá životnosť (cca 30 000 hodín) a nízka spotreba sú hlavnými výhodami oproti klasickej žiarivke. Vyžarované svetlo kúpeľňu jemne a príjemne osvetlí. Zrkadlo neobsahuje vypínač. SORT zrkadlo s LED podsvietením Technické parametre pre zrkadlá s LED pásikom: Vyžarovací uhol: 120° Chip: SMD 2835 Počet LED: 120/m Napájacie napätie: 12 V/DC Životnosť: 30.000 h LED driver 230 V/12 V, IP44 Ovládanie osvetlenia cez externý vypínač
| Šírka: | 100 cm |
|---|---|
| Výška: | 70 cm |
| S osvetlením | Ano |
|---|---|
| S rámom | Ano |
| Farba | Čierna |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 100x70 cm |
| Materiál | Hliník, Hliník |
| Stupeň krytia | IP44 |
| Napätie | 230 |
| Príkon | 31.8 |
| Výbava | Osvetlenie |
| Typ osvetlenia | LED |
| Záruka | 2 roky |
| Šírka (mm) | 1000 |
| Hĺbka (mm) | 60 |
| Výška (mm) | 700 |
| Tvar | Obdĺžnikový |
| Šírka skrinky | 100-109 cm |
| Séria | Sapho SORT LED |
| Výrobca | Sapho |

70×120 cm, s osvetlením, s rámom
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
61×120-129 cm, s osvetlením, obdĺžnikové
Na odoslanie o 1 týždeň
61×80 cm, s osvetlením, obdĺžnikové
Na odoslanie o 1 týždeň
S rámom

S rámom

S osvetlením
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
50×90 cm, s osvetlením
Skladom
61×100 cm, s osvetlením
Na odoslanie o 1 týždeň
S osvetlením, s rámom
Dostupné v 2 e-shopoch

60×80 cm, s osvetlením, s rámom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
60×100 cm, s rámom, drevené
Skladom
S rámom

60×100 cm, s rámom, drevené
Na odoslanie o 1 týždeň
S osvetlením
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
90×65 cm
Na odoslanie o 1 týždeň
70×100 cm, s osvetlením, obdĺžnikové
Na odoslanie o 1 týždeň
S rámom

70×80 cm, obdĺžnikové, s rámom
Na odoslanie o 1 týždeň
S rámom

57×56 cm, s osvetlením, s rámom
Na odoslanie o 1 týždeň
70×70 cm, s osvetlením
Na odoslanie o 1 týždeň
60×120 cm, s osvetlením, obdĺžnikové
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
70×70 cm, štvorcové, s rámom
Na odoslanie o 1 týždeň
S osvetlením, s rámom
SkladomDoprava zadarmo
60×70 cm, obdĺžnikové, s rámom

70×70 cm, s osvetlením
Na odoslanie o 1 týždeň
80×60 cm, s fazetou, obdĺžnikové
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
120×50 cm, s osvetlením, obdĺžnikové
Na odoslanie o 1 týždeň
70×50 cm, s osvetlením
Na odoslanie o 1 týždeň
S osvetlením
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
S osvetlením
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
90×70 cm, obdĺžnikové, s rámom
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo