







Rozmery 140×70 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu: Výrobca: Rea Séria: Lagos Typ obrazovky: Vaňa Typ: 1-kusový pohyblivý Sklo: Bezpečne kalený priehľadný Hrúbka skla: 5 mm Profily: Hliník Farba skla: Transparentné Farba profilu: Chróm Šírka obrazovky: 70 cm Výška priečky miestnosti: 140 cm Montáž: Univerzálny - ľavý alebo pravý Úprava zakrivení profilov: Až do 20 mm
| Šírka: | 70 cm |
|---|---|
| Výška: | 140 cm |
| Orientácia | Ľavá, Univerzálna |
|---|---|
| Typ vaňovej zásteny | Otočná |
| Farba | Biela |
| Kód výrobcu | REA-W7639 |
| Typ | Pohyblivý, 1-dielna vaňová zástena s výklopným krídlom |
| Počet segmentov | 1-krídlový |
| Ean | 5906366037221 |
| Materiál | Tvrdené sklo, Hliník |
| Výrobca | Rea |
| Farba skla | Číre |
| Výška (mm) | 1400 |
| Šírka (mm) | 700 |
| Hrúbka skla (mm) | 5 mm |
| Séria | Rea Lagos |

140×80 cm, s ľavou orientáciou, univerzálna
Na odoslanie o 1 týždeň
140×80 cm, s ľavou orientáciou, univerzálna
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
S ľavou orientáciou, univerzálna, skladacia
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
S ľavou orientáciou, univerzálna, jednodielna
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
140×80 cm, s ľavou orientáciou, univerzálna
Na odoslanie o 1 týždeň
140×80 cm, s ľavou orientáciou, univerzálna
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
140×100 cm, číra, s ľavou orientáciou
Na odoslanie o 1 týždeň
150×80 cm, číra, univerzálna
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
150×1 800 cm, s ľavou orientáciou, univerzálna
SkladomDoprava zadarmo
150×900 cm, číra, univerzálna
Skladom
150×950 cm, číra, s ľavou orientáciou
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
150×80 cm, číra, s ľavou orientáciou
Skladom
S pravou orientáciou, posuvná
Dostupné v 2 e-shopoch

150×1 800 cm, číra, s ľavou orientáciou
Na odoslanie o 2 týždneDoprava zadarmo
150×70 cm, s ľavou orientáciou, univerzálna
Skladom
S pravou orientáciou, posuvná
Dostupné v 2 e-shopoch

S pravou orientáciou, skladacia
Skladom
150×70 cm, s ľavou orientáciou, univerzálna
Na odoslanie o 2 týždne
150×80 cm, s ľavou orientáciou, univerzálna
Skladom
150×1 800 cm, číra, s ľavou orientáciou
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
150×1 000 cm, číra, univerzálna
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
S pravou orientáciou, posuvná
Dostupné v 2 e-shopoch

150×80 cm, s ľavou orientáciou, univerzálna
Skladom
S pravou orientáciou, posuvná, dvojdielna
Dostupné v 2 e-shopoch

150×1 000 cm, číra, s ľavou orientáciou
Skladom
150×1 100 cm, číra, s ľavou orientáciou
Skladom
150×80 cm, číra, s ľavou orientáciou
Skladom
150×900 cm, s ľavou orientáciou, univerzálna
Na odoslanie o 2 týždne
150×80 cm, číra, univerzálna
Na odoslanie o 2 týždne
150×1 000 cm, číra, s ľavou orientáciou
Na odoslanie o 2 týždne
150×1 800 cm, s ľavou orientáciou, univerzálna
SkladomDoprava zadarmo
150×80 cm, s ľavou orientáciou, univerzálna
Na odoslanie o 2 týždne
46×75 cm, s batériou, s odkvapkávačom
Na odoslanie o 1 týždeň
Okrúhle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
60×21×215 cm, v dekore dub, z lamina
Skladom
Elektrický, s termostatom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
58×73×150 cm, voľne stojaca, akrylátová
SkladomDoprava zadarmo
S výsuvnou sprchou, bronzová, stojanková
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Elektrický, s termostatom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
365×37×49 cm, závesný, oblý
Skladom
S výsuvnou sprchou
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom

200×110 cm
Skladom
Chrómová, stojanková
Skladom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň

35×48 cm, na dosku, keramické
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
S ľavou orientáciou, univerzálna, jednodielna
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň