


Rozmery 44×70×170 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Vlastnosti Značka AQUALINE Rozmer 170x70x44 cm Dĺžka 1700 mm Šírka 700 mm Výška 440 mm Objem 170 l Farba Biela Materiál ABS/PMMA Tvar Asymetrické Inštalácia Inštalácia do pravého rohu Priemer odpadu 52 mm Hmotnosť 18.0 kg Balenie 1 ks EAN 8590913851742 Taric 39221000 Záruka 2 roky Vysvetlivky ABS/PMMA ABS/PMMA je z pohľadovej časti tvorený slabou vrstvou akrylátu, ktorý je v spodnej časti doplnený vrstvou ABS plastu. Celková hrúbka vstupného materiálu je 3,2 mm a tuhosť finálneho výrobku je na podobnej úrovni ako pri produktoch zo 100% akrylátu. Popis Asymetrická rohová vaňa, ktorá sa dobre uplatnia v malých kúpeľniach s nedostatkom priestoru. Pri inštalácii s vaňovou zástenou navyše umožňuje tvar vane pohodlné sprchovanie v rozšírenej časti. Asymetrické vane sú určené do malých kúpeľní Vnútorný priestor vane je väčší než u klasickej obdĺžnikovej V kombinácii so sprchovou zástenou vyrieši sprchovanie v malom priestore Nutné objednať samostatne podperné nožičky Pravé prevedenie vane Vaňová škrupina je vyrobená zo sendviča plastov - koextrudovaného sanitárneho materiálu ABS / PMMA (polymetylmetakrylát). Na rubovej strane je vaňa vybavená lamináciou polyesterovou živicou so skleným vláknom.
| Šírka: | 70 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 170 cm |
| Výška: | 44 cm |
| Tvar | Rohové |
|---|---|
| Umiestnenie | K stene |
| Farba | Biela |
| Materiál | Akrylát |
| Balenie | 1 |
| Inštalácia | Inštalácia do pravého rohu |
| Priemer odpadu | 52 |
| Rozmer | 170x70x44 cm |
| Objem | 170 |
| Dĺžka | 1700 |
| Záruka | 2 roky |
| Dĺžka (mm) | 1700 |
| Šírka (mm) | 700 |
| Typ | Vane - asymetrciké |
| Výrobca | Aqualine |

170×70 cm, akrylátová, obdĺžniková
Skladom
140×70 cm, obdĺžniková, zo smaltovanej ocele
Skladom
120×70 cm, obdĺžniková, zo smaltovanej ocele
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
160×70 cm, akrylátová, obdĺžniková
Skladom
170×70 cm, obdĺžniková, zo smaltovanej ocele
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
70×170 cm, akrylátová, obdĺžniková
Skladom