Porovnajte ceny od 69 € do 74,68 € v 2 e-shopoch:
Aqualine Aqualine, LOTTA nástenná umývadlová/vaňová batéria, rozteč 150mm, chrómová, LT640
Odporúčané ponuky
Vyberte si z 2 e-shopov v cenovom rozpätí od 69 € do 74,68 €:
História cien
- 26. 5. 2026 - 71,84 €
- 17. 5. 2026 - 71,84 €
- 10. 5. 2026 - 66,66 €
- 6. 4. 2026 - 69 €
- 5. 4. 2026 - 68,07 €
- 29. 1. 2026 - 69 €
- 20. 1. 2026 - 70,95 €
- 6. 1. 2026 - 64,45 €
- 26. 5. 2026 - 69 €
- 17. 5. 2026 - 69 €
- 10. 5. 2026 - 64,33 €
- 6. 4. 2026 - 69 €
- 5. 4. 2026 - 67,13 €
- 29. 1. 2026 - 69 €
- 20. 1. 2026 - 69 €
- 6. 1. 2026 - 59,9 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Vlastnosti Značka AQUALINE Séria LOTTA Šírka 182 mm Výška 169 mm Hĺbka 327 mm Farba Chróm Materiál Mosadz Tvar Kruhové Inštalácia Nástenná 150 mm Druh ovládania Páka Druh prepínača na sprchu Otočný Priemer kartuše 35 mm Výbava Otočné ramienko Prietok (3 bar) 11.2 l/min Hmotnosť 1.67 kg Balenie 1 ks EAN 8590913839108 Taric 84818011 Záruka 4 roky Otočný prepínač (hubica, ručná sprcha) Vhodná do bytového jadra Popis série Séria LOTTA predstavuje nový pohľad na sériu lacných vodovodných batérií. Umývadlová stojanková batéria má dostatočnú výšku 85 mm k perlátoru pre pohodlné umytie rúk. Zaujímavá je vaňová batéria, vybavená unikátnym otočným keramickým prepínačom. Za zmienku stojí aj nástenná umývadlovo-vaňová batéria štýlu 2v1, vhodná do bytových jadier. To všetko je podporené zaujímavou cenou. Predĺžená záruka na tesnosť batérií
Parametre
| Druh | Nástenná (rozostup 150 mm) |
|---|---|
| Povrchová úprava | Chróm |
| Ovládanie | Pákové |
| Farba | Sivá |
| Balenie | 1 |
| Materiál | Mosadz, Mosadz |
| Prietok | 11.2 |
| Priemer kartuše | 35 |
| Záruka | 4 roky |
| Inštalácia | Nástenná 150 mm |
| Druh ovládania | Páka |
| Druh prepínača na sprchu | Otočný |
| Výbava | Otočné ramienko |
| Tvar | Kruhové, Okrúhly |
| Rozteč pripojenia (mm) | 150 |
| Šírka (mm) | 182 |
| Séria | Aqualine LOTTA |
| Montáž | Nástenná 150 mm |
| Typ | Batérie - pákové vaňové batérie |
| Výrobca | Aqualine |
Odporúčame

Vaňová batéria SAT Aurum bez sprchového setu 150 mm brúsená rose gold SATBAUR222BRG
Nástenná 150 mm, páková
Skladom
Vaňová batéria SAT Aurum bez sprchového setu 150 mm čierna matná SATBAUR222C
Nástenná 150 mm, páková
Skladom
Vaňová batéria SAT Aurum bez sprchového setu 150 mm brúsený gun metal SATBAUR222BGM
Nástenná 150 mm, páková
Skladom
Vaňová batéria Hansgrohe Tecturis S bez sprchového setu 150 mm matná čierna 73422670
Nástenná 150 mm, páková
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Vaňová batéria Hansgrohe Ecostat Element bez sprchového setu 150 mm chróm 13347000
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Vaňová batéria Ceramia S-Line Pro bez sprchového setu 100 mm chróm SIKOBSLPRO27210
Nástenná 100 mm, chrómová, páková
Skladom
Vaňová batéria Ceramia S-Line Pro bez sprchového setu 100 mm chróm SIKOBSLPRO22210
Nástenná 100 mm, chrómová, páková
Skladom
Vaňová batéria GROHE Essence New so sprchovacím setom 150 mm chróm 33628001
Nástenná 150 mm, chrómová, páková
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Vaňová batéria GROHE Grohtherm 800 bez sprchového setu 150 mm chróm 34756000
Termostatická, nástenná 150 mm, chrómová
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Vaňová batéria SAT Mood s vaňovým setom 150 mm chróm SATBSMOOD222SET1
Nástenná 150 mm, chrómová, páková
Skladom
Vaňová batéria Hansgrohe Logis bez sprchového setu 150 mm chróm 71400000
Nástenná 150 mm, chrómová, páková
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom










