Porovnajte ceny od 70,79 € do 89,9 € v 4 e-shopoch:
Novaservis Titania Cube, vaňová nástenná batéria bez sprchovej súpravy 150 mm, chrómová, 98820/1,0
Odporúčané ponuky
Vyberte si z 4 e-shopov v cenovom rozpätí od 70,79 € do 89,9 €:
Teraz je vhodný čas na nákup, cena je momentálne o 5,41 € nižšia ako priemer.
Zobraziť históriu cenyHistória cien
- 26. 5. 2026 - 78,5 €
- 20. 5. 2026 - 78,5 €
- 2. 4. 2026 - 77,36 €
- 19. 2. 2026 - 72,32 €
- 4. 2. 2026 - 71,94 €
- 15. 12. 2025 - 76,72 €
- 12. 12. 2025 - 77,93 €
- 2. 7. 2025 - 71,94 €
- 26. 5. 2026 - 70,79 €
- 20. 5. 2026 - 70,79 €
- 2. 4. 2026 - 70,79 €
- 19. 2. 2026 - 70,79 €
- 4. 2. 2026 - 70,79 €
- 15. 12. 2025 - 70,79 €
- 12. 12. 2025 - 70,79 €
- 2. 7. 2025 - 70,79 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Vaňová nástenná batéria bez sprchovej súpravy 150 mm Kvalitná a odolná, keramická kartuš 25 mm s 5 ročnou zárukou . Prvotriedne chrómové prevedenie. Vaňová nástenná batéria s rozostupom 150 mm a kovovým aretačným prepínačom. Nový, trendy dizajn ostrých tvarov pre nádych moderny do vašej domácnosti je možno presne to čo hľadáte. Dotiahnite svoj interiér k úplnej dokonalosti so sériou TITANIA CUBE. Vaňová batéria Titania Cube bez príslušenstva výrobca: Novaservis - Ferro séria: Titania Cube typ: vaňová batéria, páková povrchová úprava chróm materiál mosadz výška 101 mm šírka 210 mm hĺbka 153 mm kartuše 25 mm inštalácia nástenná rozteč 150 mm pevný výtok záruka: 2 roky
Parametre
| Druh | Nástenná (rozostup 150 mm) |
|---|---|
| Povrchová úprava | Chróm |
| Ovládanie | Pákové |
| Farba | Čierna |
| Prevedenie | Chrom |
| Hĺbka krabice | 228 mm |
| Šírka krabice | 173 mm |
| Výška krabice | 130 mm |
| Záruka na tesnosť kartuše | 5 rok |
| Ovládacia páka | Plná |
| Rozteč | 150 mm |
| Príslušenstvo | Bez sprchové soupravy |
| Pripojovacia matica | 3/4" |
| Typ ramena | Pevné |
| Rozteč pripojenia (mm) | 150 |
| Šírka (mm) | 210 |
| Dĺžka (mm) | 153 |
| Výška (mm) | 101 |
| Séria | Novaservis Titania Cube |
| Montáž | Nástenná 150 mm |
| Hĺbka (mm) | 153 |
| Typ | Batérie - pákové vaňové batérie |
| Výrobca | Novaservis |
Odporúčame

Vaňová batéria SAT Aurum bez sprchového setu 150 mm brúsený gun metal SATBAUR222BGM
Nástenná 150 mm, páková
Skladom
Vaňová batéria Hansgrohe Logis bez sprchového setu 150 mm chróm 71400000
Nástenná 150 mm, chrómová, páková
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Vaňová batéria Hansgrohe Tecturis S bez sprchového setu 150 mm matná čierna 73422670
Nástenná 150 mm, páková
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Vaňová batéria Hansgrohe Ecostat Element bez sprchového setu 150 mm chróm 13347000
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Vaňová batéria GROHE Essence New so sprchovacím setom 150 mm chróm 33628001
Nástenná 150 mm, chrómová, páková
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Vaňová batéria GROHE Grohtherm 800 bez sprchového setu 150 mm chróm 34756000
Termostatická, nástenná 150 mm, chrómová
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Vaňová batéria Ceramia S-Line Pro bez sprchového setu 100 mm chróm SIKOBSLPRO27210
Nástenná 100 mm, chrómová, páková
Skladom
Vaňová batéria SAT Aurum bez sprchového setu 150 mm brúsená rose gold SATBAUR222BRG
Nástenná 150 mm, páková
Skladom
Vaňová batéria SAT Mood s vaňovým setom 150 mm chróm SATBSMOOD222SET1
Nástenná 150 mm, chrómová, páková
Skladom
Vaňová batéria Ceramia S-Line Pro bez sprchového setu 100 mm chróm SIKOBSLPRO22210
Nástenná 100 mm, chrómová, páková
Skladom
Vaňová batéria SAT Aurum bez sprchového setu 150 mm čierna matná SATBAUR222C
Nástenná 150 mm, páková
Skladom
