









Rozmery 74×75×35 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Vlastnosti Značka AQUALINE Séria KERAMIA FRESH Rozmer 752x740x344 mm Šírka 752 mm Výška 740 mm Hĺbka 344 mm Farba Hnedá Dekor Dub platin Materiál MDF/lamino Inštalácia Závesné / na postavenie Typ skrinky Zásuvky a dvierka Typ umývadla Klasické umývadlo Výbava Nutná montáž Součást balení Bez umývadla Hmotnosť 22.435 kg Balenie 1 ks EAN 8590913835773 Taric 94036090 Záruka 2 roky Vysvetlivky Nutná montáž Z dôvodu lepšej manipulácie je výrobok dodávaný v rozmontovanom stave (Flat pack). Bez umývadla Umývadlo nie je súčasťou skrinky. Popis série Inovovaná rada skriniek KERAMIA FRESH vydarene kombinuje osvedčenú kvalitu a klasický vzhľad kúpeľňových skriniek so zaobleným keramickým umývadlom ZARA. Skrinky sú závesné, ale niektoré z nich možno opatriť aj podpernými nohami pre jednoduchšiu inštaláciu. Séria je vyrábaná v bielom lesklom prevedení alebo vo svetlom drevenom dekore dub platin. Kolekciu možno kombinovať so širokou ponukou doplnkových skriniek, zrkadiel a galériek. Ceny i rozmery sú uvedené bez nožičiek. Nevystavujte nábytok trvalej vlhkosti a styku s vodou. Kúpeľňu vždy riadne odvetrajte. Pri skrúteniu korpusu skrinky môže dôjsť k poruche funkcie aretačnej mechanizmov. Proti prípadnému zatekaniu vody do skrinky použite silikónový tmel.
| Šírka: | 75 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 35 cm |
| Výška: | 74 cm |
| Povrchová úprava | Lesk |
|---|---|
| Typ | Pod umývadlo |
| Dekor | Dub |
| Materiál | Drevo, Lamino |
| Farba | Hnedá |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 75,1x74x35 |
| Výbava | Nutná montáž |
| Typ skrinky | Zásuvky a dvierka |
| Záruka | 2 roky |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Inštalácia | Závesné / na postavenie |
| Balenie neobsahuje | Umývadlo |
| Hĺbka (mm) | 350 |
| Šírka (mm) | 752 |
| Šírka skrinky | 70-79 cm |
| Séria | Aqualine KERAMIA FRESH |
| Výrobca | Aqualine |

73×60×46 cm, lesklá, v modernom štýle
Skladom
S umývadlom, matná
Skladom
56×42 cm, s umývadlom, lesklá
Skladom
Matná, v dekore orech, pod umývadlo
Skladom
S umývadlom, matná, z lamina
Skladom
S umývadlom, matná, v dekore orech
Skladom
46×60×45 cm, s umývadlom, v modernom štýle
Skladom
S umývadlom, matná, v dekore orech
Skladom
S umývadlom, matná, z dreva
Skladom
S umývadlom, lesklá, z lamina
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
51×81×51 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
S umývadlom, v modernom štýle, matná
Skladom
S umývadlom, matná, v dekore dub
Skladom
S umývadlom, matná, v dekore orech
Skladom
54×45 cm, lesklá, v modernom štýle
Skladom
71×51 cm, s umývadlom, lesklá
Skladom
S umývadlom, matná, v dekore dub
Skladom
Matná, v dekore orech, z lamina
Skladom
61×50 cm, s umývadlom, lesklá
Skladom
60×60×45 cm, s umývadlom, v modernom štýle
Skladom
S umývadlom, matná
Skladom
S umývadlom, matná, v dekore dub
Skladom
Matná, v dekore orech, pod umývadlo
Skladom