










Rozmery 34×29 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Vlastnosti Značka SAPHO Séria SMALL Rozmer 33,5x11,5x29 cm Šírka 335 mm Výška 115 mm Hĺbka 290 mm Farba Biela Materiál Keramika Inštalácia Na postavenie, Nástenné-skrutky Typ umývadla Umývadielko (malé) Počet otvorov pre batériu 1 otvor Prepad NIE Tvar Obdĺžnik Hmotnosť 7.93 kg Balenie 1 ks EAN 8590913824050 Taric 69109000 Záruka 2 roky Popis série Ako názov napovedá, séria SMALL ponúka pestrú škálu na priestor nenáročných keramických umývadiel. Vďaka svojim malým rozmerom, vysokej funkčnosti a jemnému dizajnu sa stanú elegantnou súčasťou kúpeľne alebo miestnosti s WC. Či preferujete ostré hrany či oblé krivky, SMALL ponúka to, čo hľadáte. Za pozornosť stojí rohové umývadlo, ktoré môže v mnohých prípadoch predstavovať dokonalé riešenie priestorového usporiadania malej kúpeľne.
| Šírka: | 34 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 29 cm |
| Tvar | Okrúhly, Hranatý |
|---|---|
| Materiál | Keramika |
| Farba | Biela |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 33,5x11,5x29 cm |
| Počet otvorov pre batériu | 1 otvor |
| Prepad | NIE |
| Záruka | 2 roky |
| Typ umývadla | Umývadielko (malé) |
| Šírka (mm) | 290 |
| Séria | Sapho SMALL |
| Montáž | Na zavesenie, Na dosku |
| Dĺžka (mm) | 335 |
| Typ | Sanitárna keramika - umývadlá |
| Počet otvorov na batériu | 1 |
| Výrobca | Sapho |

280×50 cm, keramické, hranaté
Na odoslanie o 1 týždeň
31×170 cm, keramické, z liateho mramoru
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
40×22 cm, keramické, oválne
Skladom
Na dosku, keramické, hranaté
Na odoslanie o 1 týždeň
50×25 cm, na dosku, keramické
Na odoslanie o 1 týždeň
280×28 cm, keramické, hranaté
Skladom
47×47 cm, na dosku, keramické
Na odoslanie o 1 týždeň

36×120 cm, na dosku, keramické
Na odoslanie o 1 týždeň
45×32 cm, keramické, hranaté
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
36×36 cm, na stenu, rohové
Na odoslanie o 1 týždeň
Na dosku, hranaté
Dostupné v 2 e-shopoch

47×47 cm, na dosku, keramické
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
40×40 cm, rohové, z liateho mramoru
Na odoslanie o 1 týždeň
42×36 cm, na stenu, z liateho mramoru
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
250×25 cm, na dosku, z liateho mramoru
Na odoslanie o 1 týždeň
36×30 cm, na stenu, keramické
Na odoslanie o 1 týždeň
Zapustené, keramické
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
35×50 cm, na dosku, z liateho mramoru
Na odoslanie o 1 týždeň
50×38 cm, na dosku, keramické
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
41×66 cm, na dosku, keramické
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
47×47 cm, keramické, hranaté
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
39×59 cm, keramické, hranaté
Skladom
35×46 cm, na stenu, keramické
Na odoslanie o 1 týždeň
46×46 cm, keramické
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
37×51 cm, na dosku, keramické
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
39×39 cm, na dosku, keramické
Na odoslanie o 1 týždeň
50×39 cm, na dosku, keramické
Skladom
35×26 cm, keramické, hranaté
Na odoslanie o 1 týždeň
40×22 cm, keramické, z liateho mramoru
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
230×23 cm, keramické, hranaté
Skladom
60×47 cm, na dosku, keramické
Na odoslanie o 1 týždeň