




Rozmery 35×25 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
| Šírka: | 35 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 25 cm |
| Tvar | Hranatý |
|---|---|
| Materiál | Keramika |
| Farba | Biela |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 34,5x10,5x25 cm |
| Počet otvorov pre batériu | 1 otvor |
| Prepad | NIE |
| Záruka | 2 roky |
| Typ umývadla | Umývadielko (malé) |
| Inštalácia | Nástenné-skrutky |
| Ean | 8590913122484 |
| Výška (mm) | 105 |
| Šírka (mm) | 345 |
| Hĺbka (mm) | 250 |
| Séria | Aqualine |
| Montáž | Na dosku |
| Typ | Sanitárna keramika - umývadlá |
| Počet otvorov na batériu | 1 |
| Výrobca | Aqualine |

40×30 cm, keramické, hranaté
Skladom
Zapustené, keramické, hranaté
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
30×30 cm, rohové, keramické
Na odoslanie o 1 týždeň
34×46 cm, keramické, hranaté
Na odoslanie o 1 týždeň
Zapustené, keramické, hranaté
Na odoslanie o 1 týždeň
36×46 cm, keramické, hranaté
Na odoslanie o 1 týždeň
Na dosku
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
32×43 cm, keramické, hranaté
Na odoslanie o 1 týždeň
45×54 cm, na stenu, keramické
Na odoslanie o 1 týždeň
40×29 cm, keramické
Na odoslanie o 1 týždeň
42×50 cm, keramické
Na odoslanie o 1 týždeň
35×45 cm, keramické, hranaté
Na odoslanie o 1 týždeň
40×120 cm, na dosku, keramické
Skladom
Na dosku, keramické, hranaté
Na odoslanie o 1 týždeň
Na dosku, okrúhle
Skladom
50×25 cm, keramické, hranaté
Skladom
47×60 cm, na stenu, keramické
Na odoslanie o 1 týždeň
Na dosku, keramické, hranaté
Na odoslanie o 1 týždeň
44×37 cm, keramické, hranaté
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
46×47 cm, zapustené, keramické
Na odoslanie o 1 týždeň
43×50 cm, na stenu, keramické
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
40×59 cm, na dosku, keramické
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Na dosku, keramické, oválne
Dostupné v 2 e-shopoch

35×61 cm, zapustené, z liateho mramoru
Na odoslanie o 1 týždeň
Zapustené, keramické, hranaté
Na odoslanie o 1 týždeň
280×28 cm, keramické, hranaté
Na odoslanie o 1 týždeň
260×26 cm, keramické, hranaté
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
48×48 cm, keramické, hranaté
Na odoslanie o 1 týždeň
31×60 cm, keramické, hranaté
Na odoslanie o 1 týždeň
Zapustené, keramické, hranaté
Na odoslanie o 1 týždeň
41×55 cm, zapustené, keramické
Na odoslanie o 1 týždeň
60×46 cm, zapustené, keramické
Skladom