






Rozmery 47×84×170 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Vaňa VERSYS s rozšíreným priestorom pre sprchovanie ponúka kombináciu vane a sprchovacieho kúta predovšetkým do menších kúpeľní. Jej priestorové riešenie a chrbtová časť s pozvoľným sklonom umiestnená netradične v zúženej časti poskytuje nielen pohodlnú kúpeľ ale aj sprchovanie. Odporúčame použiť vaňové zásteny PALOMA alebo ODESSA, ktoré vytvoria priestranný sprchový kút. Zúžený okraj v čelnej časti vane je vhodný na umiestnenie nástenné batérie. Na rovný okraj vane je možné inštalovať väčšinu komponentov ako pre napúšťanie, tak i pre prípadné ovládanie hydromasážneho systému. Asymetrické vane sú určené do malých kúpeľní Vnútorný priestor vane je väčší než u klasickej obdĺžnikovej V kombinácii so sprchovou zástenou vyrieši sprchovanie v malom priestore Podmienkou záruky na produkt je použitie odporúčaného typu podstavca
| Šírka: | 84 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 170 cm |
| Výška: | 47 cm |
| Tvar | Obdĺžnikové, Rohové |
|---|---|
| Umiestnenie | K stene |
| Farba | Biela |
| Materiál | Akrylát |
| Balenie | 1 |
| Inštalácia | Inštalácia do pravého rohu |
| Priemer odpadu | 52 |
| Rozmer | 170x84x47 cm |
| Objem | 275 |
| Dĺžka | 1700 |
| Záruka | 10 rokov |
| Dĺžka (mm) | 1700 |
| Šírka (mm) | 840 |
| Výrobca | Polysan |

Akrylátová, obdĺžniková
Skladom
120×70 cm, obdĺžniková, zo smaltovanej ocele
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Obdĺžniková, zo smaltovanej ocele
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Rohová, voľne stojaca
Dostupné v 3 e-shopoch

170×70 cm, akrylátová, obdĺžniková
Skladom
Akrylátová, obdĺžniková
Skladom
Obdĺžniková, zo smaltovanej ocele
Skladom
140×70 cm, obdĺžniková, k stene
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom