




Rozmery 47×80×175 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Asymetrické vane sú určené do malých kúpeľní Vnútorný priestor vane je väčší než u klasickej obdĺžnikovej K vani je nutné použiť prepadovú súpravu s dĺžkou min. 775 mm Podmienkou záruky na produkt je použitie odporúčaného typu podstavca
| Šírka: | 80 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 175 cm |
| Výška: | 47 cm |
| Farba | Biela |
|---|---|
| Materiál | Akrylát |
| Balenie | 1 |
| Tvar | Asymetrické, Asymetrický |
| Priemer odpadu | 52 |
| Rozmer | 175x80x47 cm |
| Objem | 235 |
| Dĺžka | 1750 |
| Záruka | 10 rokov |
| Dĺžka (mm) | 1750 |
| Šírka (mm) | 800 |
| Výrobca | Polysan |

47×80×185 cm, akrylátová, obdĺžniková
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
47×80×175 cm, akrylátová
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Obdĺžniková
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
48×75×170 cm, akrylátová, obdĺžniková
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
47×80×175 cm, akrylátová, oválna
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
48×80×180 cm, akrylátová, obdĺžniková
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Akrylátová, obdĺžniková
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
39×80×170 cm, obdĺžniková
Na odoslanie o 1 týždeň
48×70×170 cm, akrylátová, obdĺžniková
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
58×75×170 cm, voľne stojaca, akrylátová
Na odoslanie o 2 týždneDoprava zadarmo
Rohová
Dostupné v 2 e-shopoch

39×80×150 cm, akrylátová, obdĺžniková
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Akrylátová, obdĺžniková
Skladom
48×90×180 cm, akrylátová, obdĺžniková
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
58×75×150 cm, voľne stojaca, akrylátová
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
60×75×150 cm, voľne stojaca, akrylátová
SkladomDoprava zadarmo
60×75×170 cm, voľne stojaca, akrylátová
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
49×100×190 cm, akrylátová, obdĺžniková
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
58×75×150 cm, rohová, voľne stojaca
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Akrylátová, obdĺžniková
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
58×80×170 cm, voľne stojaca, akrylátová
SkladomDoprava zadarmo
58×75×170 cm, voľne stojaca
Na odoslanie o 2 týždneDoprava zadarmo
Akrylátová, obdĺžniková
Skladom
50×71×160 cm, voľne stojaca, z liateho mramoru
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Akrylátová, obdĺžniková
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
47×84×170 cm, akrylátová, obdĺžniková
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
105×70 cm, obdĺžniková, zo smaltovanej ocele
Skladom
175×75 cm, obdĺžniková, zo smaltovanej ocele
Skladom
39×80×180 cm, obdĺžniková
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
54×120×180 cm, akrylátová, obdĺžniková
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
58×100×175 cm, voľne stojaca, akrylátová
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
48×70×160 cm, akrylátová, obdĺžniková
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo