





Rozmery 48×75×165 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Vlastnosti Značka POLYSAN Rozmer 165x75x48 cm Dĺžka 1650 mm Šírka 750 mm Výška 480 mm Objem 255 l Farba Biela Materiál Akrylát Tvar Obdĺžnikové Inštalácia Možnosť panelu Priemer odpadu 52 mm Hmotnosť 21.45 kg Balenie 1 ks EAN 8590729043690 Taric 39221000 Záruka 10 rokov Vysvetlivky Akrylát Akrylátové vane a vaničky sú vyrábané zo značkového akrylátu Akripol. Na rozdiel od koextrudovaných akrylátových dosiek, ktoré majú mäkkší povrch a menšiu chemickú odolnosť, sa akrylát Akripol vyrába liatím. To mj. znamená, že je prefarbený v celej hrúbke, plne stálofarebný, neporézny a s vysokou povrchovou pevnosťou. Má hladký povrch s minimálnou možnosťou pošmyknutia a dobre tlmí hluk dopadajúcej vody. Popis K vani je nutné použiť prepadovú súpravu s dĺžkou min. 775 mm Podmienkou záruky na produkt je použitie odporúčaného typu podstavca
| Šírka: | 75 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 165 cm |
| Výška: | 48 cm |
| Tvar | Obdĺžnikové |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Materiál | Akrylát |
| Balenie | 1 |
| Inštalácia | Možnosť panelu |
| Priemer odpadu | 52 |
| Rozmer | 165x75x48 cm |
| Objem | 255 |
| Dĺžka | 1650 |
| Záruka | 10 rokov |
| Šírka (mm) | 750 |
| Výrobca | Polysan |
| Dĺžka (mm) | 1650 |

140×70 cm, obdĺžniková, k stene
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
120×70 cm, obdĺžniková, zo smaltovanej ocele
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Akrylátová, obdĺžniková
Skladom
Rohová, voľne stojaca
Dostupné v 3 e-shopoch

170×70 cm, akrylátová, obdĺžniková
Skladom
Obdĺžniková, zo smaltovanej ocele
Skladom
Akrylátová, obdĺžniková
Skladom
Obdĺžniková, zo smaltovanej ocele
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom