




Rozmery 60×39×22 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Cersanit Crea, závesná skrinka + umývadlo 40cm, SET B102, biela, S801-276 Popis produktu: Sada obsahuje umývadlo CREA 40 s umývadlom CREA 40. Predná časť a telo skrinky sú vyrobené z drevotriesky odolnej voči vlhkosti v bielej farbe. Skriňa je vybavená tlačný systém. Interiér šedej bielej dodáva skrinke extra elegantný vzhľad. Umývadlo CREA je vyrobené z keramickej buničiny ROCKLITE, vďaka čomu je pozoruhodne odolné, ľahké a s extrémne tenkými stenami. Technické údaje Výrobca: Cersanit Séria: Crea Farba : Biela Materiál skrinky: Drevotrieska 16 mm Materiál umývadla: keramika, RockLite Systém zatvárania: Soft-Close (pomalé zatváranie) Katalógové číslo skrinky: S924-001 Katalógové číslo umývadla: K114-004 Farba skrinky: biely lesk Rozmery skrinky: 39,2 x 21,5 x 59,1 cm (w x d x h) Rozmery umývadla: 40 x 22 cm Šírka: 39,2 cm Výška: 60,35 cm Hĺbka: 21,5 cm poznámka: cena za závesnú skrinku a umývadlo (batéria a odpadová súprava nie sú súčasťou balenia) skrinka vyrobená z inovatívnej dosky Aquasafe so zvýšenou odolnosťou voči vlhkosti (neabsorbuje vodu, nezväčšuje sa pod vplyvom vlhkosti a nebude zničená plesňou) dvere skrine sú vybavené tichým uzatváracím systémom , ktorý zvyšuje komfort používania nadčasová minimalistická forma skrinky - skryté rukoväte zapustené do tela nábytok zmontovaný 2-ročná záruka výrobcu na skrinku nová keramická hmota Rocklite s nadštandardnými vlastnosťami a moderným dizajnom vylepšená grazúra umývadla dokonale pokrýva povrch, vďaka čomu je dokonale hladká a rovnomerne biela 10-ročná záruka výrobcu na keramiku
| Šírka: | 39 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 22 cm |
| Výška: | 60 cm |
| Povrchová úprava | Lesk |
|---|---|
| Štýl | Moderný, Škandinávsky |
| Typ | S umývadlom, Pod umývadlo |
| Materiál | Lamino |
| Farba | Biela |
| Ean | 5902115770036 |
| Výrobca | Cersanit |
| Šírka (mm) | 400 |
| Hĺbka (mm) | 220 |
| Šírka skrinky | 40-49 cm |
| Séria | Cersanit crea |
| Výška (mm) | 698 |
| Sklad | Na sklade (Heavenshop) |

73×60×46 cm, lesklá, v modernom štýle
Skladom
60×46 cm, s umývadlom, matná
Skladom
61×50 cm, s umývadlom, lesklá
Skladom
46×60×45 cm, s umývadlom, v modernom štýle
Skladom
S umývadlom, matná, z dreva
Skladom
71×51 cm, s umývadlom, lesklá
Skladom
51×81×51 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
56×42 cm, s umývadlom, lesklá
Skladom
50×59×45 cm, s umývadlom, matná
Skladom
50×79×45 cm, s umývadlom, matná
Skladom
S umývadlom, matná
Skladom
60×60×45 cm, s umývadlom, v modernom štýle
Skladom
S umývadlom, matná, v dekore dub
Skladom
50×99×45 cm, s umývadlom, matná
Skladom
S umývadlom, v modernom štýle, matná
Skladom
54×45 cm, lesklá, v modernom štýle
Skladom
50×59×45 cm, matná, v dekore orech
Skladom
S umývadlom, matná, v dekore dub
Skladom
45×80×30 cm, s umývadlom, matná
Skladom
52×41 cm, s umývadlom, matná
Skladom
40×40×22 cm, s umývadlom, v modernom štýle
Skladom
39×60×22 cm, s umývadlom, matná
Skladom
S umývadlom, lesklá, z lamina
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom