





Rozmery 36×35×51 cm
Vyberte si z 2 e-shopov v cenovom rozpätí od 156,09 € do 160,55 €:
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
MEXEN MARGO, závesné wc s pomaly padajúcim WC sedátkom, 51 x 35 cm, biela, 30420900 Technické údaje závesna WC misa Margo: Veľkosť: 510x360x350 mm Typ: závesný Splachovací systém: Rimless / Bezokrajový Farba: biela Materiál: sanitárna keramika rozteč: 180mm produkt bez toaletného sedátka (pozri ponuku sedátok k Stella) ID: 3342XX00 pomaly padajúce WC sedátko Stella, Margo ( 2134) : Typ: pomalé zatváranie Materiál: duroplast Jednoduché uvoľnenie: áno Kovové pánty: áno Slim verzia: áno ID: 39090100
| Šírka: | 35 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 51 cm |
| Výška: | 36 cm |
| Typ | Závesný |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Odpad | Zadný |
| Design | Oblý |
| Povrch | Lesklý |
| Bez okrajové | Áno |
| Ochranný povlak | Áno |
| Ean | 5907709113534 |
| Materiál | Keramika |
| Dĺžka (mm) | 510 |
| Výška (mm) | 360 |
| Šírka (mm) | 350 |
| Tvar | Oválny |
| Séria | Mexen Margo |
| Montáž | Závesné |
| Výrobca | Mexen |

Kombi, so spodným odpadom, oblý
Skladom
Kombi, hranatý, oblý
Skladom
Závesný, oblý, so zadným odpadom
Skladom
Závesný, oblý, so zadným odpadom
Skladom
Kombi, so spodným odpadom, oblý
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Závesný, oblý, so zadným odpadom
Skladom
Kombi, hranatý, oblý
Skladom
Kombi, oblý, so zadným odpadom
Skladom
Závesný, oblý, so zadným odpadom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Závesný, hranatý, oblý
Skladom
Závesný, oblý, so zadným odpadom
Dostupné v 2 e-shopoch

35×36×53 cm, závesný, dizajnový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Závesný, oblý, so zadným odpadom
Skladom
Závesný, oblý, so zadným odpadom
Skladom
Závesný, hranatý, oblý
Dostupné v 3 e-shopoch

Závesný, oblý, so zadným odpadom
Skladom
Oblý, so zadným odpadom
Skladom
Závesný, hranatý, oblý
Dostupné v 2 e-shopoch

Závesný, hranatý, so zadným odpadom
Skladom
Kombi, so spodným odpadom, oblý
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
34×37×54 cm, závesný, hranatý
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Závesný, hranatý, oblý
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Kombi, oblý, so zadným odpadom
Skladom
Závesný, oblý, so zadným odpadom
Skladom
Závesný, oblý, so zadným odpadom
Dostupné v 2 e-shopoch

Kombi, hranatý, s variabilným odpadom
Skladom
Závesný, hranatý, oblý
Skladom
Závesný, hranatý, oblý
Dostupné v 2 e-shopoch

36×36×49 cm, závesný, oblý
Skladom
Kombi, so spodným odpadom, oblý
Skladom