





Rozmery 36×35×51 cm
Vyberte si z 2 e-shopov v cenovom rozpätí od 153,39 € do 158,98 €:
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
MEXEN STELLA, závesné wc s pomaly padajúcim WC sedátkom, 51 x 35 cm, biela, 30680800 Technické údaje závesna WC misa Stella: Veľkosť: 510x360x350 mm Typ: závesný Splachovací systém: Rimless / Bezokrajový Farba: biela Materiál: sanitárna keramika rozteč: 180mm produkt bez toaletného sedátka (pozri ponuku sedátok k Stella) ID: 3368XX00 pomaly padajúce WC sedátko Stella ( 821) : Typ: pomalé zatváranie Materiál: duroplast Jednoduché uvoľnenie: áno Kovové pánty: áno Slim verzia: áno ID: 39080100
| Šírka: | 35 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 51 cm |
| Výška: | 36 cm |
| Typ | Závesný |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Odpad | Zadný |
| Design | Oblý |
| Povrch | Lesklý |
| Bez okrajové | Áno |
| Ochranný povlak | Áno |
| Ean | 5907709113503 |
| Materiál | Keramika |
| Dĺžka (mm) | 510 |
| Výška (mm) | 360 |
| Šírka (mm) | 350 |
| Tvar | Oválny |
| Séria | Mexen Stella |
| Montáž | Závesné |
| Výrobca | Mexen |

Závesný, oblý, so zadným odpadom
Skladom

Závesný, oblý, so zadným odpadom
Skladom
Kombi, so spodným odpadom, oblý
Skladom
Závesný, hranatý, oblý
Dostupné v 2 e-shopoch

Závesný, hranatý, oblý
Skladom
Kombi, so spodným odpadom, oblý
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Oblý, so zadným odpadom
Skladom
Kombi, oblý, so zadným odpadom
Skladom
Závesný, hranatý, oblý
Dostupné v 2 e-shopoch

Kombi, so spodným odpadom, oblý
Skladom
Kombi, so spodným odpadom, oblý
Skladom
Kombi, hranatý, oblý
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Závesný, oblý, so zadným odpadom
Skladom
Kombi, oblý, so zadným odpadom
Skladom
Závesný, oblý, so zadným odpadom
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Kombi, so spodným odpadom, oblý
Skladom
Závesný, oblý, so zadným odpadom
Skladom
Závesný, oblý, so zadným odpadom
Skladom
Závesný, oblý, so zadným odpadom
Skladom
Závesný, oblý, so zadným odpadom
Skladom
Kombi, so spodným odpadom, oblý
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
36×36×49 cm, závesný, oblý
Skladom
Závesný, oblý, so zadným odpadom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Oblý, so zadným odpadom

Kombi, oblý, so zadným odpadom
Skladom
Závesný, hranatý, oblý
Dostupné v 2 e-shopoch

Závesný, oblý, so zadným odpadom
Skladom
Kombi, hranatý, oblý
Skladom
Závesný, hranatý, oblý
Skladom