Porovnajte ceny od 175 € do 186,19 € v 2 e-shopoch:
Mexen Rio, štvrťkruhový sprchový kút 90 x 90 cm, 6mm číre sklo, čierny profil, 863-090-090-70-00
Rozmery 190×90×90 cm
Odporúčané ponuky
Vyberte si z 2 e-shopov v cenovom rozpätí od 175 € do 186,19 €:
História cien
- 29. 5. 2026 - 180,6 €
- 3. 4. 2026 - 180,6 €
- 4. 3. 2025 - 177,29 €
- 12. 2. 2025 - 175,89 €
- 3. 2. 2025 - 192,27 €
- 29. 5. 2026 - 175 €
- 3. 4. 2026 - 175 €
- 4. 3. 2025 - 170,99 €
- 12. 2. 2025 - 170,99 €
- 3. 2. 2025 - 170,99 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Špecifikácia produktu: Veľkosť: 90x90 cm Výška: 190 cm Polomer zaoblenia R55 Montáž: Univerzálna Vstup: Posuvné dvere Farba skla: Transparentné - Priehľadné Úprava: Čierna Druh skla: Tvrdené Hrúbka skla: 6 mm Profil: Hliníkový Vrstva uľahčujúca čistenie Nivelácia nerovností steny Regulácia šírky Možnosť montáže na vaničku alebo dlaždice Kovová rukoväť Súprava tesnení odvádzajúcich vodu Hliníkový prah tesniaci dvere Rozmer cieľovej kabíny sa týka inštalácie s vaničkou. Samotná kabína je v skutočnosti menšia o 1,5 cm, čo umožňuje dokonalé prispôsobenie vaničke. Pri montáži kabíny priamo na podlahu odporúčame zohľadniť tento rozdiel
Rozmery
| Šírka: | 90 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 90 cm |
| Výška: | 190 cm |
Parametre
| Pôdorys | Štvrť kruh |
|---|---|
| Výplň dverí | Číre sklo |
| Prevedenie dverí | Posuvné |
| Vanička | S vaničkou, Bez vaničky |
| Farba | Čierna |
| Typ | Sprchové kúty - Štvrťkruhový, Rohový - 2-stranný, posuvné dvere |
| Ochranný povlak | Áno |
| Montážna strana | Univerzálna |
| Tvrdené sklo | Áno |
| Šírka vstupu (mm) | 520 |
| Ean | 5903163382950 |
| Farba skla | Číre |
| Dĺžka (mm) | 900 |
| Šírka (mm) | 900 |
| Výška (mm) | 1900 |
| Hrúbka skla (mm) | 6 mm |
| Séria | Mexen Rio |
| Farba profilu | Čierna |
| Typ vstupu | Posuvné dvere |
| Výrobca | Mexen |
Recenzie
Odporúčame

Sprchový kút štvrťkruh 90x90 cm SAT Project SIKOMUS90CRT
185×90×90 cm, bez vaničky, štvrťkruhový
Skladom
Sprchový kút štvorec 100x100 cm SAT TEX BB SATTEXQBB100CT
100×100 cm, s vaničkou, bez vaničky
Skladom
Sprchový kút štvorec 90x90 cm SAT Project SATPROMUQ90CT
90×90 cm, bez vaničky, štvorcový
Skladom
Sprchový kút štvrťkruh 80x80 cm SAT Project SATPROMUS80CT
80×80 cm, bez vaničky, štvrťkruhový
Skladom
Sprchový kút štvorec 80x80 cm SAT Project SIKOMUQ80CRT
80×80 cm, bez vaničky, štvorcový
Skladom



