









Rozmery 200×80×80 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Technické údaje: Rozmer: 80x80 cm Výška: 200 cm Polomer zaoblenia R55 Strana Inštalácie: Dvere: Univerzálne Vstup: Krídlové dvere Farba skla skla: číra Povrchová úprava: Brúsená meď Hliníkový profil Typ Skla: Tvrdené sklo Hrúbka Skla: 6 mm Povrchová úprava pre jednoduché čistenie Magnetický pás a elastomerové tesnenie na odtok vody Možnosť nastavenia šírky Možnosť montáže na sprchovú vaničku alebo dlaždice Mechanizmus na zdvíhanie a spúšťanie dverí Hliníkový prah s tesnením dverí
| Šírka: | 80 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 80 cm |
| Výška: | 200 cm |
| Pôdorys | Štvrť kruh |
|---|---|
| Výplň dverí | Číre sklo |
| Vanička | Bez vaničky |
| Prevedenie dverí | Pántové |
| Farba | Hnedá |
| Typ | Štvrťkruhový, Rohový - 2-stranný, 1-krídlové delené dvere |
| Ochranný povlak | Áno |
| Montážna strana | Univerzálna |
| Tvrdené sklo | Áno |
| Šírka vstupu (mm) | 724 |
| Ean | 5905315673473 |
| Materiál | Tvrdené sklo, Hliník |
| Farba skla | Číre |
| Dĺžka (mm) | 800 |
| Šírka (mm) | 800 |
| Výška (mm) | 2000 |
| Hrúbka skla (mm) | 6 mm |
| Farba profilu | Brúsená meď |
| Séria | Mexen Mist L |
| Typ vstupu | Krídlové dvere |
| Tvar | Štvrťkruh |
| Výrobca | Mexen |

90×90 cm, s vaničkou, štvrťkruhový
Skladom
100×100 cm, s vaničkou, bez vaničky
Skladom
80×80 cm, bez vaničky, štvorcový
Skladom
185×90×90 cm, bez vaničky, štvrťkruhový
Skladom
80×80 cm, bez vaničky, štvrťkruhový
Skladom
90×90 cm, bez vaničky, štvorcový
Skladom
190×90×90 cm, bez vaničky, štvorcový
Skladom