Porovnajte ceny od 73 € do 101,1 € v 3 e-shopoch:
Novaservis Nobless Tina, sprchová nástenná batéria bez príslušenstva, čierna, 38061/1,5
Odporúčané ponuky
Vyberte si z 3 e-shopov v cenovom rozpätí od 73 € do 101,1 €:
Teraz je vhodný čas na nákup, cena je momentálne o 14,05 € nižšia ako priemer.
Zobraziť históriu cenyHistória cien
- 29. 5. 2026 - 87,05 €
- 3. 2. 2026 - 87,05 €
- 26. 12. 2025 - 101 €
- 11. 3. 2025 - 100,3 €
- 29. 5. 2026 - 73 €
- 3. 2. 2026 - 73 €
- 26. 12. 2025 - 100,9 €
- 11. 3. 2025 - 99,5 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Novaservis Nobless Tina Sprchová nástenná batéria bez príslušenstva, čierna, 38061/1,5 Kvalitná a odolná, keramická kartuš 35 mm s 5 ročnou zárukou . Prvotriedne prevedenie čierna-mat. Sprchová nástenná batéria s rozostupom 150 mm so spodným vývodom vody. K tomuto produktu Vám radi ponúkneme čierne kúpeľňové doplnky a čierny sprchový program . Moderný vzhľad konceptu ČIERNA nie je len pre odvážnych. Dokonalé krivky zo série TINA úžasne vyniknú v čiernej farbe. Obľúbený vzhľad a špičková kvalita. Ľúbivý a moderný dizajn rovných a oblých hrán. Prevedenie: černá matná Výška výrobku: 110 mm Šírka výrobku: 250 mm Hĺbka výrobku: 130 mm Záruka na tesnosť kartuše: 5 rokov Rozteč batérie: 150 mm Typ kartuše: 35 mm Typ ramena: pevné Príslušenstvo: bez sprchovej súpravy
Parametre
| Ovládanie | Pákové |
|---|---|
| Farba | Čierna |
| Druh | Nástenná (rozostup 150 mm) |
| Príslušenstvo | Bez sprchové soupravy |
| Hĺbka krabice | 200 mm |
| Šírka krabice | 150 mm |
| Výška krabice | 100 mm |
| Prevedenie | Černá matná |
| Záruka na tesnosť kartuše | 5 rok |
| Rozteč | 150 mm |
| Pripojovacia matica | 3/4" |
| Typ ramena | Pevné |
| Dĺžka (mm) | 130 |
| Výška (mm) | 110 |
| Rozteč pripojenia (mm) | 150 |
| Šírka (mm) | 250 |
| Hĺbka (mm) | 130 |
| Séria | Novaservis Nobless Tina |
| Montáž | Nástenná 150 mm |
| Typ | Batérie - pákové vaňové batérie |
| Sklad | Na sklade (Heavenshop) |
| Výrobca | Novaservis |
Odporúčame

Mexen Cube termostatická sprchová batéria, chróm - 77200-00
Termostatická, chrómová, páková
Dostupné v 3 e-shopoch

Hansgrohe Finoris sprchová a vaňová batéria bez podomietkového telesa chróm 76415000
Podomietková, chrómová, páková
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
