Porovnajte ceny od 76 € do 109,9 € v 2 e-shopoch:
Novaservis Nobless EDGE, podomietková vaňová batéria s prepínačom, chrómová, 36050R,0
Odporúčané ponuky
Vyberte si z 2 e-shopov v cenovom rozpätí od 76 € do 109,9 €:
História cien
- 26. 5. 2026 - 76 €
- 3. 2. 2026 - 76 €
- 26. 12. 2025 - 92,95 €
- 26. 5. 2026 - 76 €
- 3. 2. 2026 - 76 €
- 26. 12. 2025 - 76 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Novaservis Nobless Edge - Vaňová batéria pod omietku s prepínačom, chróm, 36050R,0 Kvalitná a odolná, keramická kartuš 35 mm s 5 ročnou zárukou . Prvotriedne chrómové prevedenie. Vaňová a sprchová podomietková batéria s aretačným prepínačom a 2 vývodmi. Batéria obsahuje podomietkové pripojenie 1/2“. Nadčasový dizajn v kombinácií s prémiovou kvalitou. Ostré hrany série EDGE dotvoria moderný vzhľad interiéru. Popis Výrobca: Novaservis, Ferro Výška výrobku: 160 mm Šírka výrobku: 150 mm Typ: podomietková s prepínačom, 2 vývody Typ kartuše: keramická, 35 mm Záruka: 2 roky
Parametre
| Druh | Podomietková |
|---|---|
| Povrchová úprava | Chróm |
| Ovládanie | Pákové |
| Farba | Sivá |
| Príslušenstvo | 2 vývody |
| Hĺbka krabice | 200 mm |
| Výška krabice | 102 mm |
| Šírka krabice | 153 mm |
| Záruka na tesnosť kartuše | 5 rok |
| Šírka (mm) | 150 |
| Výška (mm) | 160 |
| Séria | Novaservis Nobless EDGE |
| Sklad | Na sklade (Heavenshop) |
| Typ | Batérie - podomietkové vaňové batérie |
| Výrobca | Novaservis |
Odporúčame

Vaňová batéria GROHE Essence New so sprchovacím setom 150 mm chróm 33628001
Nástenná 150 mm, chrómová, páková
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Vaňová batéria GROHE Grohtherm 800 bez sprchového setu 150 mm chróm 34756000
Termostatická, nástenná 150 mm, chrómová
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Vaňová batéria Ceramia S-Line Pro bez sprchového setu 100 mm chróm SIKOBSLPRO22210
Nástenná 100 mm, chrómová, páková
Skladom
Vaňová batéria SAT Aurum bez sprchového setu 150 mm čierna matná SATBAUR222C
Nástenná 150 mm, páková
Skladom
Vaňová batéria Ceramia S-Line Pro bez sprchového setu 100 mm chróm SIKOBSLPRO27210
Nástenná 100 mm, chrómová, páková
Skladom
Vaňová batéria Hansgrohe Logis bez sprchového setu 150 mm chróm 71400000
Nástenná 150 mm, chrómová, páková
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Vaňová batéria SAT Mood s vaňovým setom 150 mm chróm SATBSMOOD222SET1
Nástenná 150 mm, chrómová, páková
Skladom
Vaňová batéria SAT Aurum bez sprchového setu 150 mm brúsená rose gold SATBAUR222BRG
Nástenná 150 mm, páková
Skladom
Vaňová batéria Hansgrohe Tecturis S bez sprchového setu 150 mm matná čierna 73422670
Nástenná 150 mm, páková
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Vaňová batéria Hansgrohe Ecostat Element bez sprchového setu 150 mm chróm 13347000
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Vaňová batéria SAT Aurum bez sprchového setu 150 mm brúsený gun metal SATBAUR222BGM
Nástenná 150 mm, páková
Skladom
