Porovnajte ceny od 124,09 € do 149,9 € v 2 e-shopoch:
Novaservis Nobless Vision X, vaňová a sprchová batéria bez sprchovej súpravy 150 mm, chrómová, 42023/1,0
Odporúčané ponuky
Vyberte si z 2 e-shopov v cenovom rozpätí od 124,09 € do 149,9 €:
História cien
- 31. 5. 2026 - 124,09 €
- 3. 2. 2026 - 124,09 €
- 31. 5. 2026 - 124,09 €
- 3. 2. 2026 - 124,09 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Kvalitná a odolná, keramická kartuš 35 mm s 5 ročnou zárukou . Kvalitné chrómové prevedenie. Vaňová/sprchová nástenná batéria s rozostupom 150 mm a 2 šikovnými keramickými prepínačmi. Otočné rameno funguje ako prepínač vaňa/sprcha (0-90°) V sklopenej polohe ramienka možno prepínačom voliť medzi výstupom na hadicu a sprchový set. Batéria je vhodná pre kombináciu so sprchovým setom SET065,0 . Pohľad do budúcnosti s radom VISION X. Novodobý ultramoderný dizajn za skvelú cenu. Páková vaňová batéria nástenná s možnosťou pripojenia horné sprchy prevedenie chróm hĺbka 177 mm rozteč 150 mm typ kartuše 35 mm otočný výtok funguje ako prepínač vaňa / sprcha v sklopenej polohe výtoku možné prepnúť medzi výstupom na hadicu a sprchový set
Parametre
| Druh | Nástenná (rozostup 150 mm) |
|---|---|
| Povrchová úprava | Chróm |
| Ovládanie | Pákové |
| Farba | Čiernobiela |
| Prevedenie | Chrom |
| Hĺbka krabice | 230 mm |
| Šírka krabice | 175 mm |
| Výška krabice | 160 mm |
| Rozteč | 150 mm |
| Dĺžka ramena | 165 mm |
| Záruka na tesnosť kartuše | 5 rok |
| Pripojovacia matica | 3/4" |
| Typ ramena | Pevné |
| Výška (mm) | 120 |
| Šírka (mm) | 230 |
| Rozteč pripojenia (mm) | 150 |
| Dĺžka (mm) | 177 |
| Séria | Novaservis Nobless Vision X |
| Montáž | Nástenná 150 mm |
| Hĺbka (mm) | 177 |
| Typ | Batérie - pákové vaňové batérie |
| Výrobca | Novaservis |
Odporúčame

Vaňová batéria Ceramia S-Line Pro bez sprchového setu 100 mm chróm SIKOBSLPRO27210
Nástenná 100 mm, chrómová, páková
Skladom
Vaňová batéria GROHE Essence New Warm Sunset 33624DA1
Nástenná 100 mm, nástenná 150 mm, bronzová
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Mexen Alma voľne stojaca vaňová batéria, zlatá - 75033-50
Podlahová, bronzová, páková
Dostupné v 3 e-shopoch

Vaňová batéria Hansgrohe Talis E bez sprchového setu 150 mm chróm 71740000
Nástenná 150 mm, chrómová, páková
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Vaňová batéria SAT Aurum bez sprchového setu 150 mm brúsená rose gold SATBAUR222BRG
Nástenná 150 mm, bronzová, páková
Skladom
Vaňová batéria Ceramia S-Line Pro bez sprchového setu 100 mm chróm SIKOBSLPRO22210
Nástenná 100 mm, chrómová, páková
Skladom
Vaňová batéria RAV SLEZÁK Vltava so sprchovacím setom 150 mm čierna VTE454.5/1CMAT
Nástenná 150 mm, páková
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Vaňová batéria Hansgrohe Ecostat Element bez sprchového setu 150 mm chróm 13347000
Termostatická, nástenná 150 mm, chrómová
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Vaňová batéria Hansgrohe Tecturis S bez sprchového setu 150 mm matná čierna 73422670
Nástenná 150 mm, páková
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Vaňová batéria GROHE Grohtherm 800 bez sprchového setu 150 mm chróm 34756000
Termostatická, nástenná 150 mm, chrómová
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Vaňová batéria SAT Mood s vaňovým setom 150 mm chróm SATBSMOOD222SET1
Nástenná 150 mm, chrómová, páková
Skladom
Vaňová batéria GROHE Essence New so sprchovacím setom 150 mm chróm 33628001
Nástenná 150 mm, chrómová, páková
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Vaňová batéria Hansgrohe Logis bez sprchového setu 150 mm chróm 71400000
Nástenná 150 mm, chrómová, páková
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
