Porovnajte ceny od 33,7 € do 33,99 € v 2 e-shopoch:
Novaservis Titania Hit, umývadlová a drezová stojanková batéria, chrómová, 95596,0
Odporúčané ponuky
Vyberte si z 2 e-shopov v cenovom rozpätí od 33,7 € do 33,99 €:
História cien
- 28. 5. 2026 - 33,85 €
- 18. 5. 2026 - 33,85 €
- 2. 4. 2026 - 34,74 €
- 11. 6. 2025 - 33,99 €
- 28. 5. 2026 - 33,7 €
- 18. 5. 2026 - 33,7 €
- 2. 4. 2026 - 33,7 €
- 11. 6. 2025 - 33,99 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Novaservis Titania Hit Umývadlová a drezová stojanková batéria, chróm, 95596,0 Umývadlová a drezová stojanková batéria
Parametre
| Povrchová úprava | Chróm |
|---|---|
| Ovládanie | Pákové |
| Druh | Stojanková |
| Farba | Sivá |
| Hĺbka krabice | 360 mm |
| Šírka krabice | 115 mm |
| Výška krabice | 70 mm |
| Prevedenie | Chrom |
| Záruka na tesnosť kartuše | 5 rok |
| Výška (mm) | 120 |
| Šírka (mm) | 50 |
| Dĺžka (mm) | 190 |
| Hĺbka (mm) | 190 |
| Typ ramena | Klasické |
| Séria | Novaservis Titania Hit |
| Typ | Batérie - drezové batérie |
| Výrobca | Novaservis |
Odporúčame

Drezová batéria SAT s vyťahovacou spŕškou, 2 prúdy čierna SATBSD286C
Páková, s výsuvnou sprchou, bronzová
Skladom
Drezová batéria SAT Aurum s vyťahovacou spŕškou, 2 prúdy čierna matná SATBAUR286C
Páková, s výsuvnou sprchou, stojanková
Skladom
Mexen Corina kuchynská batéria, chróm - 670601-00
Páková, s výsuvnou sprchou, chrómová
Dostupné v 3 e-shopoch

Drezová batéria SAT so silikónovým ramienkom čierna / chróm SATBSD290C
Páková, s výsuvnou sprchou, chrómová
Skladom
Drezová batéria SAT Aurum s otočným ramienkom čierna matná SATBAUR280C
Páková, stojanková
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Drezová batéria SAT so silikónovým ramienkom béžová/chróm SATBSD290BE
Páková, s výsuvnou sprchou, chrómová
Skladom
Drezová batéria SAT so silikónovým ramienkom béžová/chróm SATBSD290BE2F
Páková, s výsuvnou sprchou, chrómová
Skladom
Mexen Ava kuchynská batéria, čierna - 672800-70
Páková, s výsuvnou sprchou, stojanková
Dostupné v 5 e-shopoch

Homelife Digiterm drezová batéria s elektrickým ohrevom vody biela/chróm SDR-10C-3
Páková, chrómová, s ohrevom vody
Skladom
Drezová batéria SAT so silikónovým ramienkom čierna matná SATBSD290CM
Páková, s výsuvnou sprchou, bronzová
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Drezová batéria SAT Aurum s vyťahovacou spŕškou, 2 prúdy nerez SATBAUR286NRZ
Páková, s výsuvnou sprchou, stojanková
Skladom
Drezová batéria SAT s otočným ramienkom, 2 prúdy chróm SIKOBSD284
Páková, s výsuvnou sprchou, chrómová
Skladom
