Porovnajte ceny od 64 € do 67,99 € v 3 e-shopoch:
Novaservis Metalia 55, drezová batéria, chrómová, 55091,0
Odporúčané ponuky
Vyberte si z 3 e-shopov v cenovom rozpätí od 64 € do 67,99 €:
História cien
- 26. 5. 2026 - 65,81 €
- 2. 4. 2026 - 65,81 €
- 7. 3. 2026 - 64,96 €
- 10. 2. 2026 - 64,72 €
- 23. 1. 2026 - 64,96 €
- 24. 12. 2025 - 64,72 €
- 22. 11. 2025 - 65,44 €
- 26. 5. 2026 - 64 €
- 2. 4. 2026 - 64 €
- 7. 3. 2026 - 64 €
- 10. 2. 2026 - 64 €
- 23. 1. 2026 - 64 €
- 24. 12. 2025 - 64 €
- 22. 11. 2025 - 65,44 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Novaservis Metalia 55 Drezová batéria, chróm, 55091,0 Kvalitná a odolná, keramická kartuš KEROX 35 mm so 7 ročnou zárukou . Prvotriedne chrómové prevedenie. Stojanková drezová batéria s otočným ramenom a dĺžkou 210 mm. Súčasťou batérie sú prívodové hadičky. Milovníci dizajnu si prídu na svoje vďaka výraznej konštrukcií. Overená kvalita vás presvedčí. Najpredávanejšie české vodovodné batérie METALIA . Túto značku rozhodne vystihuje – vysoká kvalita, moderný dizajn, funkčnosť a užívateľský komfort. Výrobca: Novaservis / Ferro Séria: Metalia 55 Typ: drezová, umývadlová batéria / páková Výška výrobku: 175 mm Šírka výrobku: 46 mm Hĺbka výrobku: 245 mm Záruka na tesnosť kartuše: 7 rokov Typ kartuše: 35 mm Typ ramena: otočné EAN: 8590309100423 Katalógové číslo: 55091,0
Parametre
| Povrchová úprava | Chróm |
|---|---|
| Ovládanie | Pákové |
| Druh | Stojanková |
| Hĺbka krabice | 405 mm |
| Výška krabice | 84 mm |
| Šírka krabice | 155 mm |
| Záruka na tesnosť kartuše | 7 rok |
| Výška (mm) | 175 |
| Dĺžka (mm) | 245 |
| Šírka (mm) | 46 |
| Hĺbka (mm) | 245 |
| Typ ramena | Klasické |
| Séria | Novaservis Metalia 55 |
| Typ | Batérie - drezové batérie |
| Výrobca | Novaservis |
Odporúčame

Mexen Corina kuchynská batéria, chróm - 670601-00
Páková, s výsuvnou sprchou, chrómová
Dostupné v 3 e-shopoch

Drezová batéria SAT so silikónovým ramienkom béžová/chróm SATBSD290BE
Páková, s výsuvnou sprchou, chrómová
Skladom
Drezová batéria SAT Aurum s vyťahovacou spŕškou, 2 prúdy čierna matná SATBAUR286C
Páková, s výsuvnou sprchou, stojanková
Skladom
Homelife Digiterm drezová batéria s elektrickým ohrevom vody biela/chróm SDR-10C-3
Páková, chrómová, s ohrevom vody
Skladom
Drezová batéria SAT s otočným ramienkom, 2 prúdy chróm SIKOBSD284
Páková, s výsuvnou sprchou, chrómová
Skladom
Drezová batéria SAT Aurum s vyťahovacou spŕškou, 2 prúdy nerez SATBAUR286NRZ
Páková, s výsuvnou sprchou, stojanková
Skladom
Drezová batéria SAT so silikónovým ramienkom čierna / chróm SATBSD290C
Páková, s výsuvnou sprchou, chrómová
Skladom
Drezová batéria SAT so silikónovým ramienkom béžová/chróm SATBSD290BE2F
Páková, s výsuvnou sprchou, chrómová
Skladom
Drezová batéria SAT s vyťahovacou spŕškou, 2 prúdy čierna SATBSD286C
Páková, s výsuvnou sprchou, bronzová
Skladom
Drezová batéria SAT Aurum s otočným ramienkom čierna matná SATBAUR280C
Páková, stojanková
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Drezová batéria SAT so silikónovým ramienkom čierna matná SATBSD290CM
Páková, s výsuvnou sprchou, bronzová
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Mexen Ava kuchynská batéria, čierna - 672800-70
Páková, s výsuvnou sprchou, stojanková
Dostupné v 5 e-shopoch

Drezová batéria SAT Aurum s vyťahovacou spŕškou, 2 prúdy brúsený gun metal SATBAUR286BGM
Páková, s výsuvnou sprchou, stojanková
Skladom

