

Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Novaservis Metalia 57 Drezová batéria, chróm, 57014,0 Drezová batéria Metalia 57 chróm
| Povrchová úprava | Chróm |
|---|---|
| Ovládanie | Pákové |
| Druh | Nástenná (rozostup 150 mm) |
| Farba | Čiernobiela |
| Hĺbka krabice | 415 mm |
| Výška krabice | 76 mm |
| Šírka krabice | 205 mm |
| Záruka na tesnosť kartuše | 7 rok |
| Šírka (mm) | 150 |
| Dĺžka (mm) | 225 |
| Typ ramena | Horní - otočné |
| Výška (mm) | 273 |
| Hĺbka (mm) | 225 |
| Séria | Novaservis Metalia 57 |
| Výrobca | Novaservis |

Páková, stojanková
Skladom
Bronzová, stojanková
Skladom
Páková, chrómová, stojanková
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Páková, stojanková
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Páková, s výsuvnou sprchou, chrómová
Skladom
Páková, bronzová
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Páková, stojanková
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Páková, s výsuvnou sprchou, stojanková
Skladom
Páková, s výsuvnou sprchou, bronzová
Skladom
Páková, stojanková
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Páková, chrómová, stojanková
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Páková, bronzová
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Páková, chrómová, stojanková
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom

S výsuvnou sprchou, stojanková
Skladom
Páková, s výsuvnou sprchou, bronzová
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Páková, s výsuvnou sprchou, stojanková
Skladom
Bronzová, stojanková
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Páková, chrómová, stojanková
Skladom
Páková, chrómová, stojanková
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Páková, bronzová
Na odoslanie o 1 týždeň
Páková, bronzová, stojanková
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Chrómová, stojanková
Na odoslanie o 1 týždeň
Páková, chrómová, stojanková
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Bronzová, stojanková
Skladom
Chrómová
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Páková, chrómová, stojanková
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Páková, chrómová, stojanková
Skladom
Páková, stojanková
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Páková, stojanková
Skladom
Páková, stojanková, priemer
Dostupné v 5 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Páková, chrómová, stojanková
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom