Porovnajte ceny od 80,9 € do 99,9 € v 3 e-shopoch:
Novaservis Titania Cube, drezová stojanková batéria, chrómová, 98813,0
Odporúčané ponuky
Vyberte si z 3 e-shopov v cenovom rozpätí od 80,9 € do 99,9 €:
História cien
- 26. 5. 2026 - 82,1 €
- 3. 2. 2026 - 82,1 €
- 20. 2. 2025 - 81,08 €
- 26. 5. 2026 - 80,9 €
- 3. 2. 2026 - 80,9 €
- 20. 2. 2025 - 80,9 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Novaservis Titania Cube Drezová stojanková batéria, chróm, 98813,0 Kvalitná a odolná, keramická kartuš 25 mm. Prvotriedne chrómové prevedenie. Stojanková drezová batéria s otočným ramenom s dĺžkou až 220 mm. Súčasťou batérie sú prívodové hadičky. Nový, trendy dizajn ostrých tvarov pre nádych moderny do vašej domácnosti je možno presne to čo hľadáte. Dotiahnite svoj interiér k úplnej dokonalosti so sériou TITANIA CUBE. výrobca: Novaservis - Ferro séria: Titania Cube typ: Drezová stojanková batéria povrchová úprava: chróm typ ovládania: páka otočné rameno dĺžka výtoku 170 mm výška batérie 411 mm komfortná zóna 286 mm kartuše 25 mm záruka: 2 roky
Parametre
| Povrchová úprava | Chróm |
|---|---|
| Ovládanie | Pákové |
| Druh | Stojanková |
| Farba | Sivá |
| Prevedenie | Chrom |
| Hĺbka krabice | 480 mm |
| Šírka krabice | 310 mm |
| Výška krabice | 85 mm |
| Ovládacia páka | Plná |
| Záruka na tesnosť kartuše | 5 rok |
| Dĺžka ramena | 303 mm |
| Šírka (mm) | 50 |
| Dĺžka (mm) | 203 |
| Výška (mm) | 411 |
| Hĺbka (mm) | 203 |
| Typ ramena | Horní - otočné |
| Séria | Novaservis Titania Cube |
| Typ | Batérie - drezové batérie |
| Výrobca | Novaservis |
Odporúčame

Drezová batéria SAT s otočným ramienkom, 2 prúdy chróm SIKOBSD284
Páková, s výsuvnou sprchou, chrómová
Skladom
Drezová batéria SAT Aurum s otočným ramienkom čierna matná SATBAUR280C
Páková, stojanková
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Drezová batéria SAT so silikónovým ramienkom béžová/chróm SATBSD290BE
Páková, chrómová, stojanková
Skladom
Mexen Ava kuchynská batéria, čierna - 672800-70
Dostupné v 5 e-shopoch

Drezová batéria SAT Aurum s vyťahovacou spŕškou, 2 prúdy brúsený gun metal SATBAUR286BGM
Páková, s výsuvnou sprchou, stojanková
Skladom
Drezová batéria SAT s vyťahovacou spŕškou, 2 prúdy čierna SATBSD286C
Páková, s výsuvnou sprchou, stojanková
Skladom
Homelife Digiterm drezová batéria s elektrickým ohrevom vody biela/chróm SDR-10C-3
Páková, chrómová, s ohrevom vody
Skladom
Drezová batéria SAT Aurum s vyťahovacou spŕškou, 2 prúdy čierna matná SATBAUR286C
Páková, s výsuvnou sprchou, stojanková
Skladom
Drezová batéria SAT so silikónovým ramienkom čierna / chróm SATBSD290C
Páková, chrómová, stojanková
Skladom
Drezová batéria SAT so silikónovým ramienkom čierna matná SATBSD290CM
Páková, stojanková
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Mexen Corina kuchynská batéria, chróm - 670601-00
Chrómová
Dostupné v 3 e-shopoch

Drezová batéria SAT so silikónovým ramienkom béžová/chróm SATBSD290BE2F
Páková, chrómová, stojanková
Skladom
Drezová batéria SAT Aurum s vyťahovacou spŕškou, 2 prúdy nerez SATBAUR286NRZ
Páková, s výsuvnou sprchou, stojanková
Skladom
