Porovnajte ceny od 51,85 € do 65,9 € v 3 e-shopoch:
Novaservis Titania Lux, umývadlová drezová batéria, chrómová, 91096,0
Odporúčané ponuky
Vyberte si z 3 e-shopov v cenovom rozpätí od 51,85 € do 65,9 €:
Popis produktu
Novaservis Titania Lux Umývadlová drezová batéria, chróm, 91096,0 Umývadlová drezová batéria Titania Lux chróm Kvalitná a odolná, keramická kartuš 40 mm s 5 ročnou zárukou . Prvotriedne chrómové prevedenie. Stojanková umývadlová batéria s otočným ramenom a dĺžkou 150 mm. Súčasťou batérie sú prívodové hadičky. Elegancia je pri sérií LUX naozaj maximálne výstižná. Ladné tvary a výborná kvalita a to všetko za bezkonkurenčnú cenu. Výrobca: Novaservis / Ferro Séria: Titania Lux Typ: umývadlová, drezová batéria, páková Prevedenie: chróm Záruka na tesnosť kartuše: 5 rokov Typ kartuše: 40 mm Typ ramena: otočné
Parametre
| Povrchová úprava | Chróm |
|---|---|
| Ovládanie | Pákové |
| Druh | Stojanková |
| Hĺbka krabice | 312 mm |
| Výška krabice | 73 mm |
| Šírka krabice | 142 mm |
| Záruka na tesnosť kartuše | 5 rok |
| Typ ramena | Klasické |
| Séria | Novaservis Titania Lux |
| Typ | Batérie - drezové batérie |
| Výrobca | Novaservis |
Odporúčame

Mexen Corina kuchynská batéria, chróm - 670601-00
Páková, s výsuvnou sprchou, chrómová
Dostupné v 3 e-shopoch

Mexen Ava kuchynská batéria, čierna - 672800-70
Páková, s výsuvnou sprchou, stojanková
Dostupné v 5 e-shopoch

Homelife Digiterm drezová batéria s elektrickým ohrevom vody biela/chróm SDR-10C-3
Páková, chrómová, s ohrevom vody
Skladom
Drezová batéria SAT so silikónovým ramienkom béžová/chróm SATBSD290BE
Páková, s výsuvnou sprchou, chrómová
Skladom
Drezová batéria SAT so silikónovým ramienkom čierna matná SATBSD290CM
Páková, s výsuvnou sprchou, bronzová
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Drezová batéria SAT s otočným ramienkom, 2 prúdy chróm SIKOBSD284
Páková, s výsuvnou sprchou, chrómová
Skladom
Drezová batéria SAT s vyťahovacou spŕškou, 2 prúdy čierna SATBSD286C
Páková, s výsuvnou sprchou, bronzová
Skladom
Drezová batéria SAT so silikónovým ramienkom čierna / chróm SATBSD290C
Páková, s výsuvnou sprchou, chrómová
Skladom
Drezová batéria SAT Aurum s otočným ramienkom čierna matná SATBAUR280C
Páková, stojanková
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Drezová batéria SAT Aurum s vyťahovacou spŕškou, 2 prúdy čierna matná SATBAUR286C
Páková, s výsuvnou sprchou, stojanková
Skladom
Drezová batéria SAT so silikónovým ramienkom béžová/chróm SATBSD290BE2F
Páková, s výsuvnou sprchou, chrómová
Skladom
Drezová batéria SAT Aurum s vyťahovacou spŕškou, 2 prúdy nerez SATBAUR286NRZ
Páková, s výsuvnou sprchou, stojanková
Skladom
