Porovnajte ceny od 67,4 € do 67,99 € v 2 e-shopoch:
Novaservis Metalia 55, drezová umývadlová batéria 100 mm, chrómová, 55035,0
Odporúčané ponuky
Vyberte si z 2 e-shopov v cenovom rozpätí od 67,4 € do 67,99 €:
História cien
- 26. 5. 2026 - 67,7 €
- 16. 1. 2026 - 67,7 €
- 26. 5. 2026 - 67,4 €
- 16. 1. 2026 - 67,4 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Novaservis Metalia 55 Drezová umývadlová batéria 100 mm, chróm, 55035,0 Drezová umývadlová batéria 100 mm Metalia 55 chróm Kvalitná a odolná, keramická kartuš KEROX 35 mm so 7 ročnou zárukou . Prvotriedna povrchová úprava. Drezová nástenná batéria s rozostupom 100 mm a otočným trubkovým ramenom s vrchným vývodom a s dĺžkou 255 mm. Milovníci dizajnu si prídu na svoje vďaka výraznej konštrukcií. Overená kvalita vás presvedčí. Najpredávanejšie české vodovodné batérie METALIA . Túto značku rozhodne vystihuje – vysoká kvalita, moderný dizajn, funkčnosť a užívateľský komfort. Popis Drezová alebo umývadlová nástenná batéria, dĺžka výtokového ramienka 250 mm. Rozstup 100 mm. Typ: nástenná Typ kartuše: 35 mm Otočné rameno: áno
Parametre
| Povrchová úprava | Chróm |
|---|---|
| Druh | Nástenná (rozstup 100 mm) |
| Farba | Čierna |
| Hĺbka krabice | 405 mm |
| Výška krabice | 84 mm |
| Šírka krabice | 155 mm |
| Záruka na tesnosť kartuše | 7 rok |
| Príslušenstvo | Kompletní |
| Rozteč | 100 mm |
| Pripojovacia matica | 3/4" |
| Výška (mm) | 190 |
| Šírka (mm) | 130 |
| Dĺžka (mm) | 280 |
| Typ ramena | 260 mm |
| Séria | Novaservis Metalia 55 |
| Hĺbka (mm) | 280 |
| Typ | Batérie - umývadlové |
| Výrobca | Novaservis |
Odporúčame

Drezová batéria SAT Aurum s vyťahovacou spŕškou, 2 prúdy nerez SATBAUR286NRZ
Páková, s výsuvnou sprchou, stojanková
Skladom
Drezová batéria SAT so silikónovým ramienkom béžová/chróm SATBSD290BE
Páková, s výsuvnou sprchou, chrómová
Skladom
Drezová batéria SAT so silikónovým ramienkom čierna / chróm SATBSD290C
Páková, s výsuvnou sprchou, chrómová
Skladom
Drezová batéria SAT so silikónovým ramienkom béžová/chróm SATBSD290BE2F
Páková, s výsuvnou sprchou, chrómová
Skladom
Drezová batéria SAT s otočným ramienkom, 2 prúdy chróm SIKOBSD284
Páková, s výsuvnou sprchou, chrómová
Skladom
Mexen Corina kuchynská batéria, chróm - 670601-00
Páková, s výsuvnou sprchou, chrómová
Dostupné v 3 e-shopoch

Drezová batéria SAT so silikónovým ramienkom čierna matná SATBSD290CM
Páková, s výsuvnou sprchou, bronzová
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Mexen Ava kuchynská batéria, čierna - 672800-70
Páková, s výsuvnou sprchou, stojanková
Dostupné v 5 e-shopoch

Homelife Digiterm drezová batéria s elektrickým ohrevom vody biela/chróm SDR-10C-3
Páková, chrómová, s ohrevom vody
Skladom
Drezová batéria SAT Aurum s vyťahovacou spŕškou, 2 prúdy brúsený gun metal SATBAUR286BGM
Páková, s výsuvnou sprchou, stojanková
Skladom
Drezová batéria SAT Aurum s otočným ramienkom čierna matná SATBAUR280C
Páková, stojanková
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Drezová batéria SAT s vyťahovacou spŕškou, 2 prúdy čierna SATBSD286C
Páková, s výsuvnou sprchou, bronzová
Skladom
Drezová batéria SAT Aurum s vyťahovacou spŕškou, 2 prúdy čierna matná SATBAUR286C
Páková, s výsuvnou sprchou, stojanková
Skladom
