Porovnajte ceny od 64,02 € do 66,3 € v 2 e-shopoch:
Novaservis Metalia 55, drezová umývadlová batéria 100 mm, chrómová, 55034,0
Odporúčané ponuky
Vyberte si z 2 e-shopov v cenovom rozpätí od 64,02 € do 66,3 €:
Popis produktu
Novaservis Metalia 55 Drezová umývadlová batéria 100 mm, chróm, 55034,0 Drezová umývadlová batéria 100 mm Metalia 55 chróm Novaservis Metalia 55 55034,0 je drezová nástenná batéria. - farba - chróm - rozteč - 100 mm - horné otočné výtokové rameno v tvare "J" - kartuša - 35 mm
Parametre
| Povrchová úprava | Chróm |
|---|---|
| Druh | Nástenná (rozstup 100 mm) |
| Farba | Sivá |
| Hĺbka krabice | 405 mm |
| Výška krabice | 84 mm |
| Šírka krabice | 155 mm |
| Záruka na tesnosť kartuše | 7 rok |
| Príslušenstvo | Kompletní |
| Rozteč | 100 mm |
| Pripojovacia matica | 3/4" |
| Dĺžka (mm) | 120 |
| Šírka (mm) | 130 |
| Výška (mm) | 105 |
| Hĺbka (mm) | 120 |
| Typ ramena | 160 mm |
| Séria | Novaservis Metalia 55 |
| Montáž | Nástenná |
| Typ | Batérie - umývadlové |
| Výrobca | Novaservis |
Odporúčame

Drezová batéria Novaservis so silikónovým ramienkom čierna 70710,5
Páková, bronzová, stojanková
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Drezová batéria SAT so silikónovým ramienkom čierna / chróm SATBSD290C
Páková, s výsuvnou sprchou, chrómová
Skladom
Drezová batéria SAT so silikónovým ramienkom béžová/chróm SATBSD290BE
Páková, s výsuvnou sprchou, chrómová
Skladom
Drezová batéria SAT s vyťahovacou spŕškou, 2 prúdy čierna SATBSD286C
Páková, s výsuvnou sprchou, bronzová
Skladom
Mexen Ava kuchynská batéria, čierna - 672800-70
Páková, s výsuvnou sprchou, stojanková
Dostupné v 5 e-shopoch

Drezová batéria SAT Aurum s otočným ramienkom čierna matná SATBAUR280C
Páková, stojanková
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Drezová batéria SAT Aurum s vyťahovacou spŕškou, 2 prúdy nerez SATBAUR286NRZ
Páková, s výsuvnou sprchou, stojanková
Skladom
Drezová batéria SAT so silikónovým ramienkom béžová/chróm SATBSD290BE2F
Páková, s výsuvnou sprchou, chrómová
Skladom
Drezová batéria Blanco Mila čierna matná 526657
Páková, s výsuvnou sprchou, stojanková
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Drezová batéria SAT Aurum s vyťahovacou spŕškou, 2 prúdy čierna matná SATBAUR286C
Páková, s výsuvnou sprchou, stojanková
Skladom
Blanco Mila - S drezová batéria s vyťahovacou sprškou chróm 519810
Páková, s výsuvnou sprchou, chrómová
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Drezová batéria SAT so silikónovým ramienkom čierna matná SATBSD290CM
Páková, s výsuvnou sprchou, bronzová
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Mexen Corina kuchynská batéria, chróm - 670601-00
Páková, s výsuvnou sprchou, chrómová
Dostupné v 3 e-shopoch

Drezová batéria SAT s otočným ramienkom, 2 prúdy chróm SIKOBSD284
Páková, s výsuvnou sprchou, chrómová
Skladom
Homelife Digiterm drezová batéria s elektrickým ohrevom vody biela/chróm SDR-10C-3
Páková, chrómová, s ohrevom vody
Skladom
