




Rozmery 53×99×45 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Cersanit Crea, závesná skrinka pod umývadlo na dosku 100cm, dub, S924-012 Skrinka CREA je príkladom nadčasovej, minimalistickej formy, získanej vďaka čelám bez rukoväte. Vyrobené z drevotrieskovej dosky odolnej voči vlhkosti, s prednou časťou dubovej farby a elegantným interiérom so sivou ľanovou štruktúrou. Verzia s doskou vám umožní vytvoriť moderný interiér s použitím vyhradených, tenkostenných umývadiel CREA. Výrobca: Cersanit Séria: Crea Typ: závesná skrinka pod umývadlo na dosku (skrinka vrátane pultovej dosky) Farba: dub Šírka: 99,4 cm Výška: 53 cm Výška korpusu: 53 cm Hĺbka: 45 cm 2 priestranné zásuvky Systém otvárania: jemné otváranie/zatváranie (Soft Close systém) Materiál: drevotrieska Nábytok je vyrobený modernou technológiou AQUASAFE so zvýšenou odolnosťou proti vlhkosti. Spôsob inštalácie: dodávané zmontované Záruka: 24 mesiacov Cersanit Crea séria: Technológia Aquasave:
| Šírka: | 99 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 45 cm |
| Výška: | 53 cm |
| Povrchová úprava | Lesk |
|---|---|
| Štýl | Moderný, Škandinávsky |
| Typ | Pod umývadlo |
| Dekor | Dub |
| Materiál | Lamino |
| Farba | Hnedá |
| Ean | 5902115724381 |
| Výrobca | Cersanit |
| Hĺbka (mm) | 450 |
| Výška (mm) | 530 |
| Šírka (mm) | 994 |
| Šírka skrinky | 100-109 cm |
| Séria | Cersanit crea |

61×54×43 cm, s umývadlom, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
73×60×46 cm, lesklá, v modernom štýle
Skladom
50×79×45 cm, s umývadlom, matná
Skladom
S umývadlom, matná, z dreva
Skladom
50×59×45 cm, matná, v dekore orech
Skladom
40×22 cm, s umývadlom, matná
Skladom
S umývadlom, matná, v dekore dub
Skladom
56×42 cm, s umývadlom, lesklá
Skladom
54×45 cm, lesklá, v modernom štýle
Skladom
50×99×45 cm, s umývadlom, matná
Skladom
61×50 cm, s umývadlom, lesklá
Skladom
S umývadlom, v modernom štýle, matná
Skladom
60×46 cm, s umývadlom, matná
Skladom
46×60×45 cm, s umývadlom, v modernom štýle
Skladom
71×51 cm, s umývadlom, lesklá
Skladom
V modernom štýle, matná, v dekore dub
Skladom
S umývadlom, lesklá
Skladom
48×99×45 cm, s umývadlom, matná
Skladom
40×40×22 cm, s umývadlom, v modernom štýle
Skladom
45×80×30 cm, s umývadlom, matná
Skladom
S umývadlom, matná, v dekore dub
Skladom
39×60×22 cm, s umývadlom, matná
Skladom
73×80×46 cm, matná, v dekore orech
Skladom
50×59×45 cm, s umývadlom, matná
Skladom