





Rozmery 36×36×48 cm
Vyberte si z 2 e-shopov v cenovom rozpätí od 150,59 € do 156,32 €:
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
MEXEN SOFIA RIMLESS misa závesná so sedátkom voľne-padajúcim SLIM, 49 x 37 cm, biela, 30540300 Súprava Mexen Sofia pozostáva z toaletnej misy zavesenej na stene a tenkého pomaly padajúceho WC sedátka. Závesné WC je vybavené splachovacím systémom Rimless. Bolo vyrobené zo sanitárnej keramiky. Je k dispozícii v klasickej bielej farbe. Toaletná misa zavesená na stene je hlboká 49 centimetrov a šírka 37 centimetrov, jej výška je 30 centimetrov. Štíhle toaletné sedátko je vyrobené z odolného materiálu Duroplast. Má pomalú funkciu padania a bolo vybavené kovovými pántami pre jednoduché odnímanie a čistenie. Súpravu Mexen Sofia je možné kúpiť za skvelú cenu iba u nás. Technické údaje Veľkosť: 490x370x300 mm Typ: závesné Splachovací systém: rimless (bez-okrajový) Farba: biela Materiál: sanitárna keramika montáž: na stenu rozteč štandard 18cm doska: Typ: pomalé zatváranie Materiál: duroplast Jednoduché uvoľnenie: áno Kovové pánty: áno Štíhla verzia(slim): áno
| Šírka: | 36 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 48 cm |
| Výška: | 36 cm |
| Typ | Závesný |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Odpad | Zadný |
| Design | Oblý |
| Povrch | Lesklý |
| Bez okrajové | Áno |
| Ochranný povlak | Áno |
| Ean | 5907709115958 |
| Materiál | Keramika |
| Dĺžka (mm) | 480 |
| Šírka (mm) | 360 |
| Výška (mm) | 355 |
| Tvar | Oválny |
| Séria | Mexen Sofia |
| Montáž | Závesné |
| Sklad | Na sklade (Heavenshop) |
| Výrobca | Mexen |

Závesný, oblý, so zadným odpadom
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Kombi, so spodným odpadom, oblý
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Kombi, oblý, so zadným odpadom
Skladom
Závesný, hranatý, oblý
Dostupné v 2 e-shopoch

Kombi, so spodným odpadom, oblý
Skladom
Kombi, oblý, so zadným odpadom
Skladom
Kombi, so spodným odpadom, oblý
Skladom
Oblý, so zadným odpadom

Závesný, oblý, so zadným odpadom
Skladom
Závesný, oblý, so zadným odpadom
Skladom
Závesný, hranatý, oblý
Dostupné v 2 e-shopoch

Kombi, so spodným odpadom, oblý
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom

Kombi, oblý, so zadným odpadom
Skladom
Závesný, oblý, so zadným odpadom
Skladom
Závesný, oblý, so zadným odpadom
Dostupné v 2 e-shopoch

Kombi, hranatý, oblý
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Závesný, oblý, so zadným odpadom
Skladom
Závesný, oblý, so zadným odpadom
Skladom
Oblý, so zadným odpadom
Skladom
Závesný, hranatý, oblý
Dostupné v 2 e-shopoch

Závesný, oblý, so zadným odpadom
Skladom
Závesný, hranatý, oblý
Skladom
Kombi, so spodným odpadom, oblý
Skladom
Závesný, oblý, so zadným odpadom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Závesný, oblý, so zadným odpadom
Skladom
Oblý, so zadným odpadom
Skladom
Závesný, oblý, so zadným odpadom
Skladom
Závesný, oblý, so zadným odpadom
Skladom
Kombi, so spodným odpadom, oblý
Skladom