



Rozmery 140×70 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Mexen ALEX, vaňová zástena, 1-krídlo, 70x140 cm, čierna, 893-070-001-70-77 Technické údaje: Výrobca: Mexen Séria: Alex Typ: vaňová zástena, 1-krídlová Montáž: univerzálna, pravá alebo ľavá Farba skla: priehľadná Povrchová úprava kovania: čierna Druh skla: bezpečnostné tvrdené Rozmer: 70(s) x 140(v) Hrúbka skla: 5 mm Náter pre ľahké čistenie: áno Sada tesnení Otváranie: von aj dnu (pohyblivý paravan)
| Šírka: | 70 cm |
|---|---|
| Výška: | 140 cm |
| Výplň dverí | Číre sklo |
|---|---|
| Orientácia | Ľavá, Univerzálna |
| Typ vaňovej zásteny | Otočná |
| Počet dielov | Jednodielna |
| Farba | Čierna |
| Typ | 1-krídlový, Vaňová zástena |
| Ochranný povlak | Áno |
| Ean | 5907709126015 |
| Materiál | Tvrdené sklo |
| Výška (mm) | 1400 |
| Šírka (mm) | 700 |
| Hrúbka skla (mm) | 5 mm |
| Farba skla | Vzor: čierny vzor |
| Séria | Mexen Alex |
| Výrobca | Mexen |

120×140 cm, číra, s ľavou orientáciou
Skladom
150×70 cm, číra, s pravou orientáciou
Skladom
100×140 cm, s nepriehľadným plastom, s pravou orientáciou
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
S pravou orientáciou, posuvná
Skladom
S pravou orientáciou
Skladom