


Rozmery 140×70 cm
Vyberte si z 2 e-shopov:
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Mexen ALEX, vaňová zástena, 1-krídlo FIX, 70x140 cm, čierny vzor, 893-070-000-70-77 Technické údaje: Výrobca: Mexen Séria: Alex Typ: vaňová zástena s pevným krídlom Montáž: univerzálna, pravá alebo ľavá Farba skla: priehľadná Povrchová úprava kovania: čierna Druh skla: bezpečnostné tvrdené Rozmer: 70(s) x 140(v) Hrúbka skla: 5 mm Náter pre ľahké čistenie: áno Sada tesnení Otváranie: nie (fixný paravan) Záruka: 24 mesiacov
| Šírka: | 70 cm |
|---|---|
| Výška: | 140 cm |
| Výplň dverí | Číre sklo |
|---|---|
| Orientácia | Ľavá, Univerzálna |
| Typ vaňovej zásteny | Pevná |
| Počet dielov | Jednodielna |
| Farba | Čierna |
| Typ | 1-krídlový, Vaňová zástena |
| Ochranný povlak | Áno |
| Ean | 5907709126008 |
| Materiál | Tvrdené sklo |
| Výška (mm) | 1400 |
| Šírka (mm) | 700 |
| Hrúbka skla (mm) | 5 mm |
| Farba skla | Vzor: čierny vzor |
| Séria | Mexen Alex |
| Výrobca | Mexen |

140×80 cm, číra, s ľavou orientáciou
Na odoslanie o 1 týždeň
S pravou orientáciou
Dostupné v 2 e-shopoch

150×900 cm, číra, s ľavou orientáciou
Na odoslanie o 2 týždne
150×900 cm, s ľavou orientáciou, univerzálna
Skladom
150×80 cm, číra, s ľavou orientáciou
Na odoslanie o 2 týždne
150×80 cm, s ľavou orientáciou, univerzálna
Skladom
150×70 cm, číra, s ľavou orientáciou
Na odoslanie o 2 týždne
150×900 cm, číra, s ľavou orientáciou
Na odoslanie o 2 týždne
150×900 cm, číra, s ľavou orientáciou
Na odoslanie o 2 týždne
150×900 cm, číra, s ľavou orientáciou
Na odoslanie o 2 týždne
150×80 cm, s ľavou orientáciou, univerzálna
Skladom
150×900 cm, s ľavou orientáciou, univerzálna
Na odoslanie o 2 týždne
150×80 cm, číra, s ľavou orientáciou
Na odoslanie o 2 týždne
150×80 cm, číra, s ľavou orientáciou
Na odoslanie o 2 týždne
150×900 cm, číra, s ľavou orientáciou
Skladom
150×80 cm, číra, s ľavou orientáciou
Na odoslanie o 2 týždne
150×80 cm, s ľavou orientáciou, univerzálna
Na odoslanie o 2 týždne
150×900 cm, číra, s ľavou orientáciou
Na odoslanie o 2 týždne
150×70 cm, s ľavou orientáciou, univerzálna
Na odoslanie o 2 týždne
150×900 cm, číra, s ľavou orientáciou
Na odoslanie o 2 týždne
150×900 cm, s ľavou orientáciou, univerzálna
Na odoslanie o 2 týždne
150×900 cm, číra, s ľavou orientáciou
Na odoslanie o 2 týždne
150×70 cm, číra, s ľavou orientáciou
Na odoslanie o 2 týždne
150×900 cm, číra, s ľavou orientáciou
Na odoslanie o 2 týždne
150×80 cm, číra, s ľavou orientáciou
Na odoslanie o 2 týždne
150×80 cm, číra, s ľavou orientáciou
Na odoslanie o 2 týždne
150×900 cm, číra, s ľavou orientáciou
Skladom
150×70 cm, číra, s ľavou orientáciou
Skladom
150×60 cm, číra, s ľavou orientáciou
Na odoslanie o 2 týždne
150×80 cm, číra, s ľavou orientáciou
Skladom
150×900 cm, číra, s ľavou orientáciou
Skladom
150×900 cm, číra, s ľavou orientáciou
Skladom