


Rozmery 50×60×47 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
CERSANIT - VIRGO závesná skrinka pod umývadlo s doskou, šedý dub-chróm, S522-022 Kúpeľňový nábytok z koncepčnej kolekcie VIRGO je kombináciou funkčnosti, elegancie a modernosti. Skrinky tejto série majú chrómované kovové úchytky, ktoré sa budú perfektne hodiť k zvyšku vášho kúpeľňového vybavenia. Skrinky VIRGO s hornou časťou sú vyrobené z drevotriesky s drevenou štruktúrou v šedej dubovej farbe (čelné strany), s matným povrchom po stranách tela a vrchnej časti. Dve praktické zásuvky sú vybavené systémom „soft-close“. Vo vnútri hornej zásuvky je výrez pre sifón s krytom. Spodok zásuviek je pokrytý jemnou sivou štruktúrou ľanu. Nábytok sa predáva zmontovaný. Výrobca: Cersanit Séria: Virgo Hĺbka: 469 mm Výška: 499 mm Šírka: 600 mm Farba: šedý dub / chrómové úchytky Montáž: zmontované vrátané dosky: áno poznámka: umývadlo, výpust, sifón a batéria nie sú súčasťou balenia
| Šírka: | 60 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 47 cm |
| Výška: | 50 cm |
| Štýl | Moderný |
|---|---|
| Povrchová úprava | Mat |
| Typ | Pod umývadlo |
| Dekor | Dub |
| Materiál | Lamino |
| Farba | Sivá |
| Ean | 5901771005469 |
| Výrobca | Cersanit |
| Šírka (mm) | 600 |
| Výška (mm) | 499 |
| Hĺbka (mm) | 469 |
| Šírka skrinky | 60-69 cm |
| Séria | Cersanit Virgo |
| Sklad | Na sklade (Heavenshop) |

46×60×45 cm, s umývadlom, v modernom štýle
Skladom
54×45 cm, lesklá, v modernom štýle
Skladom
60×60×45 cm, s umývadlom, v modernom štýle
Skladom
61×50 cm, s umývadlom, lesklá
Skladom
39×60×22 cm, s umývadlom, matná
Skladom
40×40×22 cm, s umývadlom, v modernom štýle
Skladom
50×79×45 cm, s umývadlom, matná
Skladom
S umývadlom, v modernom štýle, matná
Skladom
71×51 cm, s umývadlom, lesklá
Skladom
S umývadlom, matná
Skladom
73×80×46 cm, matná, v dekore orech
Skladom
S umývadlom, matná, v dekore dub
Skladom
56×42 cm, s umývadlom, lesklá
Skladom
50×99×45 cm, s umývadlom, matná
Skladom
S umývadlom, lesklá
Skladom
60×46 cm, s umývadlom, matná
Skladom
40×22 cm, s umývadlom, matná
Skladom
S umývadlom, matná, v dekore dub
Skladom
S umývadlom, matná, z dreva
Skladom
50×59×45 cm, s umývadlom, matná
Skladom
S umývadlom, lesklá, z lamina
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
50×59×45 cm, matná, v dekore orech
Skladom
73×60×46 cm, lesklá, v modernom štýle
Skladom
45×80×30 cm, s umývadlom, matná
Skladom