Spokojný používateľ
Rýchle dodanie
Zakúpené v eshope Mojnabytok.sk
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
200 x 36-42 x 37 cm
| Šírka: | 200 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 37 cm |
| Výška: | 36-42 cm |
| Typ | Na nožičkách |
|---|---|
| Štýl | Moderný |
| Povrchová úprava | Mat |
| Farba | Biela |
| Materiál | Lamino |
| Výrobca | ArtBm |
Používateľské recenzie
Rýchle dodanie
Zakúpené v eshope Mojnabytok.sk
Dobrý deň, pani Lenka, ďakujeme Vám za milé hodnotenie. Veľmi nás teší, že ste boli spokojná s rýchlosťou doručenia. Budeme sa tešiť na Vašu ďalšiu objednávku.

36×200×37 cm, závesný, matný
SkladomDoprava zadarmo