Odporúčame
História cien
- 31. 5. 2026 - 94 €
- 5. 10. 2024 - 94 €
- 12. 9. 2024 - 85 €
- 9. 9. 2024 - 94 €
- 18. 7. 2024 - 80 €
- 4. 4. 2024 - 94 €
- 3. 4. 2024 - 96 €
- 6. 2. 2024 - 78 €
- 15. 1. 2024 - 104 €
Popis produktu
S barovou stoličkou H-93 si nastoľte atmosféru baru v pohodlí Vášho domova. Rozmery stoličky sú (ŠxHxV): 47x49x98 cm. Konštrukcia je vyrobená z pevného masívneho dreva vo farbe orech. Sedacia časť je potiahnutá látkou v nadčasovom farebnom prevedení tmavozelená. Výška sedu je 75 cm, čo Vám umožní dosiahnuť na všetky veci na stole či barovom pulte. Je vhodné umiestniť ju do moderne zariadenej domácnosti. Jej maximálna nosnosť je 100 kg a je dodávaná v demonte. Vneste do Vášho príbytku dávku modernosti a harmonickej atmosféry s barovou stoličkou H-93.
Rozmery
| Šírka: | 47 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 49 cm |
| Výška: | 98 cm |
Parametre
| Štýl | Moderný, Rustikálny |
|---|---|
| Dekor | Orech |
| Materiál poťahu | Látka |
| Materiál | Drevené |
| Farba | Zelená |
| Počet balíkov dodávateľa | 1 ks |
| Kusov v balení dodávateľa | 1 ks |
| Váha s obalom dodávateľa | 8.1 kg |
| Čistá váha dodávateľa | 7.6 kg |
| Objem v zabalenom stave dodávateľa | 0.0932 m3 |
| Značka | HALMAR |
| Typové označenie | H-93 |
| Výška sedadla (cm) | 76 |
| Dodáva sa | V demonte |
| Montáž | Jednoduchá |
| Údržba | Utierať namokro |
| Maximálne zaťaženie (kg) | 100 |
| Farebné prevedenie (primárne) | Zelená |
| Farba (slovne) | Tmavozelená / orech |
| Prevedenie s leskom | Nie |
| Materiál (primárny) | Látka |
| Materiál (sekundárny) | Masív |
| Materiál (slovne) | Látka / masívne drevo |
| Rozkladacia funkcia | Nie |
| Čalúnenie | Áno |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Viac prevedení |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Sektorový prvok | Nie |
| Svetlosť farby | Tmavá |
| Typ stoličky | Barová |
| Vzhľad | Moderný |
| Výrobca | Halmar |
Recenzie
Používateľské recenzie
krásna stolička ktorá oživí interiér a zostaviť ju dokáže každý
krásna farba a materiál
nedôsledná kontrola kvality pri výrobe
Zakúpené v eshope Nabbi.sk
Najlepšie produkty od Nabbi.sk

Kovový stojan na kvety Adite - čierna / vzor drevo
107×30×30 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Štvordverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma
185×160×52 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
Písací stôl s regálom Talent T5 - biela
120×120×55 cm, písacie, v modernom štýle
Skladom
Polica Tripaso 3 - dub sonoma
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Rohový PC stolík Alsen - dub sonoma / biela
77×155×85 cm, rohový, počítačové
Skladom
Štvordverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma / biela
185×160×51 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
Kovový stojan na kvety Bamir Typ 4 - tmavosivá
141×44×22 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Predsieň so zrkadlom Ramiola - dub sonoma
203×90×30 cm, s botníkom, so zrkadlom
Skladom
Polica Tripaso 5 - dub sonoma / biela
54×87×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Botník Kontre - prírodná / čierna
34×70×26 cm, drevený, policový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Zostava do detskej izby Antresola P - craft biely / grafit
Pre chlapca, pre dievča, z lamina
Skladom
Zásuvková komoda Verify CH-4DRWS - dub april / wenge
91×102×40 cm, v dekore dub, zásuvková
Skladom
Obývacia stena Kalina - white wood / betón
151×147×40 cm, so skriňou, s knižnicou
Skladom
Rustikálny okrúhly konferenčný stolík Verona V-5B - hnedá
57×72×72 cm, okrúhly, drevený
Skladom
Nočný stolík Nelen - biela / dub sonoma
41×30×30 cm, v modernom štýle, matný
Skladom
Zásuvková komoda Garbo 3 - dub sonoma
70×74×36 cm, zásuvková, v modernom štýle
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Konferenčný stolík Edria - biela
37×87×55 cm, v modernom štýle, lesklý
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Botník (skrinka na topánky) Vivat New Typ 2 - dub artisan
116×50×28 cm, v dekore dub, skriňový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
