


Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Podhľadový panel s LED technológiou a jednoduchým dizajnom.Panel je určený na montáž v kazetových zavesených podhľadoch.V zavesených sadrokartónových podhľadoch s rukoväťou UM-3 (nie je súčasťou dodávky).Možno ho namontovať aj na zavesené konzoly (nie sú súčasťou dodávky).Moderné svietidlo slúži na osvetlenie napr. kancelárie, posluchárne, konferenčnej miestnosti. Skvele sa hodí aj ako dekoratívne osvetlenie pre hotely a penzióny.
| Doporučený typ žiarovky | LED |
|---|---|
| Štýl | Moderný |
| Zapínanie | Vypínač |
| Napájacie napätie | 230V |
| Umiestnenie | Do spálne a obývačky |
| Počet svetiel | Samostatné |
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 230 W |
| Montážný otvor | 580x580 mm |
| Celkový príkon svietidla | 40 W |
| Typ | LED panel podhľadový |
| Miesto | Obývačka/Spálňa/Pracovňa |
| Funkcie | LED technológia |
| Tvar | Štvorcový |
| Hĺbka zapustenia | 13 mm |
| Stupeň krytia (ip) | IP20 |
| Pätica | Integrovaný LED modul |
| Max. príkon zdroja | 40 W |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Príkon zdroja | 40 W |
| Teplota chromatickosti | 4000 K |
| Celkový svetelný tok | 3300 lm |
| Index podania farieb (cri) | 80 Ra |
| Uhol vyžarovania | 110 ° |
| Priemerná životnosť zdroja | 25000 h |
| Počet spínacích cyklov | 12500 ON/OFF |
| Napätie | 230 V |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 1 |
| Záručná doba | 36 mesiacov |
| Farba svetla | Denná biela |
| Spôsob montáže | Vsadené |
| Series | PANEL Polux, XELENT Brilum |
| Výrobca | Polux |

Kovové, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Kovové, v modernom štýle, zapínané vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
LED, drevené, sklenené
SkladomDoprava zadarmo
LED, kovové, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
LED, kovové, plastové
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Sklenené, kovové, v modernom štýle
Skladom
LED, drevené, zapínané vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
LED, sklenené, kovové
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED, plastové, zapínané vypínačom
Skladom
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
Skladom
LED, kovové, zapínané vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED, kovové, plastové
SkladomDoprava zadarmo
Kovové, v modernom štýle, zapínané vypínačom
Skladom
LED, do kuchyne, kovové
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Kovové, zapínané vypínačom, do spálne a obývačky
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
LED, plastové, v modernom štýle
Na odoslanie o 2 dni
Drevené, zapínané vypínačom, s napätím 230V
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED, sklenené, kovové
SkladomDoprava zadarmo
LED, kovové, v modernom štýle
Skladom
V modernom štýle, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomKovové, v modernom štýle, zapínané vypínačom
SkladomLED, do kuchyne, kovové
Skladom
LED, kovové, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
LED, plastové, zapínané vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
LED, kovové, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
LED, sklenené, kovové
Skladom
Zapínané vypínačom, s napätím 230V, okrúhle
SkladomDoprava zadarmo
Kovové, v modernom štýle, zapínané vypínačom
Skladom
Kovové, v modernom štýle, zapínané vypínačom
Skladom
Drevené, sklenené, kovové
Skladom
Zapínané vypínačom, s napätím 230V, okrúhle
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED, kovové, plastové
SkladomDoprava zadarmo
S osvetlením, obdĺžnikové, s rámom
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, s teplým bielym svetlom, s denným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
LED, reflektorová, s päticou GU10
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
LED, úsporná, s päticou GU10
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Do kuchyne, LED, kovový
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Plastový, inteligentný, s teplým bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Lampičky, na noc
SkladomDoprava zadarmo
Na písací stôl, zapínaná vypínačom, v retro štýle
SkladomDoprava zadarmo
LED, kovový, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
S osvetlením, obdĺžnikové, kovové
SkladomDoprava zadarmo
LED, na písací stôl, zapínaná vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
60×60 cm, ⌀ 60 cm, okrúhle, s osvetlením
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, plastový, s denným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Sklenený, kovový, s denným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
So stmievačom, sklenená, kovová
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo