
Kvetináč, plast/kameninový prášok, hnedý melír, PIEDOR
36×29×29 cm, vonkajší, plastový
SkladomRozmery 18×25×25 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Materiál: plast/kameninový prášok Farba: grafit Vonkajšie rozmery (ŠxHxV): 25x25x18 cm Vnútorné rozmery (priemer x V): 23,5/18x17 cm Vhodný do interiéru alebo exteriéru Ako kvetináč alebo obal na kvetináč Na kvitnúce alebo vždyzelené kvety, ozdobnú trávu, bylinky Moderný dizajn Vzhľad kameňa Všestranné využitie Dodávané v monte
| Šírka: | 25 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 25 cm |
| Výška: | 18 cm |
| Typ | Klasický |
|---|---|
| Materiál | Plast, Kameň |
| Umiestnenie | Izbové, Vonkajšie |
| Druh rastliny | Na bylinky |
| Veľkosť | Stredné |
| Farba | Sivá |
| Tvar | Hranaté |
| Výrobca | Kondela |

36×29×29 cm, vonkajší, plastový
Skladom
21×27×27 cm, vonkajší, drevený
Skladom
15×17×17 cm, vonkajší, drevený
Skladom
21×27×27 cm, samozavlažovací, vonkajší
Skladom
38-62×19-33×19-33 cm, betónový, vonkajší
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
38-62×19-33×19-33 cm, vonkajší, izbový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
15×17×17 cm, vonkajší, drevený
Skladom
15×17×17 cm, vonkajší, drevený
Skladom
30×37×37 cm, samozavlažovací, vonkajší
Skladom
21×27×27 cm, vonkajší, drevený
Skladom
15×17×17 cm, vonkajší, drevený
Skladom
15×17×17 cm, vonkajší, drevený
Skladom
21×27×27 cm, samozavlažovací, vonkajší
Skladom
21×27×27 cm, samozavlažovací, vonkajší
Skladom
20×27×27 cm, samozavlažovací, vonkajší
Skladom
20×27×27 cm, samozavlažovací, vonkajší
Skladom
21×27×27 cm, vonkajší, drevený
Skladom
21×27×27 cm, vonkajší, drevený
Skladom
21×27×27 cm, vonkajší, drevený
Skladom
21×27×27 cm, vonkajší, drevený
Skladom
21×27×27 cm, závesný, samozavlažovací
Skladom
21×27×27 cm, závesný, samozavlažovací
Skladom
12×30×25 cm, plastový, izbový
Skladom
Izbový, veľký, hranatý
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
21×27×27 cm, vonkajší, drevený
Skladom
Vonkajší, drevený, izbový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
24×33×33 cm, samozavlažovací, vonkajší
Skladom
24×33×33 cm, samozavlažovací, vonkajší
Skladom
19×42×29 cm, vonkajší, drevený
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Vonkajší, drevený, izbový
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
21×27×27 cm, vonkajší, drevený
Skladom
70-80×34-40×34-40 cm, vonkajší, izbový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo