Odporúčame
História cien
- 26. 5. 2026 - 165 €
- 4. 4. 2024 - 165 €
- 15. 1. 2024 - 158 €
Popis produktu
Krásny a elegantný toaletný stolík BELEZA Vás očarí hneď na prvý pohľad. Rozmery stolíka sú (ŠxHxV): 75x40x134,5 cm. Na jeho výrobu bola použitá kvalitná laminovaná DTD (drevotriesková doska), ktorá má hrúbku korpusu 16 mm. Vyniká svojím minimalistickým štýlom, ktorým si získa srdce nejednej mladej slečny. Výhodou stolíka je tiež bohatý úložný priestor rozdelený do šuplíka, poličiek a úložnej plochy na odloženie rôznych vecí. Potešiť Vás môže aj moderné zrkadlo, ktoré dopĺňa dizajn stolíka. Jeho rozmery sú (ŠxV): 35x55 cm. Rozmery šuplíka sú (ŠxV): 30,2x12,4 cm, polica má rozmer (ŠxH): 35x18,6 cm a výška stolíka je 74,5 cm. Nadčasové farebné prevedenie dub sonoma dokážete veľmi dobre zladiť s každým dizajnom interiéru. Stolík je dodávaný v demonte.
Rozmery
| Šírka: | 75 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 40 cm |
| Výška: | 134 cm |
Parametre
| Štýl | Moderný, Škandinávsky |
|---|---|
| Povrchová úprava | Mat |
| Materiál | Lamino |
| Zrkadlo | Ano |
| Dekor | Dub sonoma |
| Kusov v balení dodávateľa | 1 ks |
| Počet balíkov dodávateľa | 1 ks |
| Objem v zabalenom stave dodávateľa | 0.1823 m3 |
| Váha s obalom dodávateľa | 24.5 kg |
| Značka | KONDELA |
| Typové označenie | Beleza |
| Dodáva sa | V demonte |
| Montáž | Jednoduchá |
| Údržba | Utierať navlhko |
| Farebné prevedenie (primárne) | Dub sonoma |
| Farba (slovne) | Dub sonoma |
| Prevedenie s leskom | Nie |
| Materiál (primárny) | Aglomerovaný materiál |
| Materiál (slovne) | Laminovaná DTD |
| Druh aglomerovaného materiálu | Laminovaná DTD |
| Osvetlenie | Nie |
| Funkcia pomalého zatvárania | Nie |
| Doplňujúce informácie | Predávané bez doplnkov |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Jedno prevedenie |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Polička | Áno |
| Počet poličiek | 2 |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Počet zásuviek | 1 |
| Sektorový prvok | Nie |
| Svetlosť farby | Svetlá |
| Vzhľad | Moderný |
| Zásuvky | Áno |
| Výrobca | KONDELA |
Recenzie
Používateľské recenzie
Pekný dizajnovo, veľkosť tak akurát
Mohlo by byť viac šuplíkov
Zakúpené v eshope Nabbi.sk
Najlepšie produkty od Nabbi.sk

Kovový stojan na kvety Adite - čierna / vzor drevo
107×30×30 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Štvordverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma
185×160×52 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
Kovový stojan na kvety Bamir Typ 4 - tmavosivá
141×44×22 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Polica Tripaso 3 - dub sonoma
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Stojace zrkadlo Laval - biela
150×40 cm, samostojace, drevené
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Botník Kontre - prírodná / čierna
34×70×26 cm, drevený, policový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Konferenčný stolík Medea - dub sonoma / biela
45×90×50 cm, sklenený, s úložným priestorom
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
Rustikálny okrúhly konferenčný stolík Verona V-5B - hnedá
57×72×72 cm, okrúhly, drevený
Skladom
Konferenčný stolík Edria - biela
37×87×55 cm, v modernom štýle, lesklý
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Botník (skrinka na topánky) Vivat New Typ 2 - dub artisan
116×50×28 cm, v dekore dub, skriňový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Dvojdverová šatníková skriňa Preveza - dub sonoma
204×90×48 cm, dvojdverový, s poličkami
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Kovový stojan na kvety Adite - biela / dub sonoma
107×30×30 cm, kovový, drevený
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Konferenčný stolík Kwadro - tmavý orech
53×110×65 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
TV stolík Ulfet U3 - dub tahoe / antracit
48×180×33 cm, v dekore dub, na nožičkách
Skladom
Štvordverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma / biela
185×160×51 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
Nočný stolík Molgan - biela
41×30×30 cm, v modernom štýle, matný
Skladom
Trojdverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma / biela
185×120×52 cm, trojdverový, s poličkami
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Kreslo Pastore - svetlobéžová / svetlý orech
76×66×69 cm, v modernom štýle, s nožičkami
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom


